2. Dijital Topuklar Zirvesi 2017

HTHayat.com’un sponsoru olduğu Dijital Topuklar Zirvesi’nde dijital dünyaya yön veren kadınlar bugün bir araya geldi. Dijital Topuklar, Türkiye’nin ilk ve tek dijital kadın zirvesi. 1 Kasım'da Unique Hall Maslak'ta yapıldı.

2. Dijital Topuklar Zirvesi büyük ilgi gördü

Blogcu Anne Elif Doğan ve Uykusuz Anneler'in kurucusu Perihan Gürer tarafından bu yıl ikinci kez düzenlediği Dijital Topuklar Zirvesi 1 Kasım'da Maslak Unique Hall'da yapıldı. Blog, YouTube, Facebook, Instagram ve diğer tüm sosyal mecralardaki içerik üreticilerini, ajansları, marka temsilcilerini ve uzmanları bir araya getiren Dijital Topuklar’da her sene, kaliteli ve özgün içerik, ticari etik, dijital feminizm, dijital gençlik, dijital girişimcilik gibi konular ele alındı.

 

Elif Doğan ve Perihan Gürer internet ortamında genç kadınlara çağdaş ve sahici bir içerik sunabilmek için ‘Dijital Topuklar' isimli zirvenin ilkini geçen yıl kısıtlı imkanlarla yapmışlardı. Bu yıl destekçileri arttı. Amaçları internet ortamında genç kadınlara annelik konusunda çağdaş ve sahici bir içerik sunabilmek ...

 

Program için tıklayın

 

Dijital Topuklar fikri nereden çıktı?

Çünkü sosyal medyada yapılan paylaşımlar samimi, kaliteli ve özgün içeriklerden oluşursa eğer gerçekten anlamlı oluyor.

Çünkü internet ve sosyal medya girişimciliğinin yeni olması , etik bir ticaret anlayışının gerekliliğini ortaya çıkarıyor.

Çünkü değişen dünya ve gelişen teknolojiyi sadece kendimiz için değil, çocuklarımız için de en verimli şekilde kullanmayı bilmemiz gerekiyor.

Çünkü dijital dünya, toplumsal cinsiyet eşitliği gibi gelişmesi gereken konuları iyileştirmek için önemli bir fırsat oluşturuyor.

Tüm bu alanlarda bir “oyun kurucu” olarak ortaya çıkan Dijital Topuklar, değişimi ancak hep birlikte gerçekleştirebileceğimize inanıyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön