Yarının gençleri bu kamplarda yetişiyor!

56 Ülkenin çocuk ve gençlerinin tercihi Geleceğin Yıldızları Yaz Kampları 24 yıldır Türkiye’de kamp kültürünün gelişimine önemli katkılarda bulunan Geleceğin Yıldızları, sunduğu 17 farklı program seçeneğiyle dünyanın farklı ülkelerinden ve Türkiye’den çocukları ve gençleri kamplarında buluşturuyor.

Yarının gençleri bu kamplarda yetişiyor!

Eğlenceli ve faydalı yaz tatili arayışı, kuşkusuz yalnız Türkiye’de değil, dünyanın pek çok ülkesindeki milyonlarca ailenin gündeminde. Türkiye’de okul dışı eğitim ve kamp sektörünün öncüsü Geleceğin Yıldızları, Uludağ, Kuşadası, Alaçatı, Göcek ve İstanbul’da düzenlediği kamplarda spor, sanat ve İngilizce içerikli okul dışı eğitim olanağı sunuyor. Bugüne kadar 56 ülkeden değişik yaşlarda çocukları kamplarında konuk eden Geleceğin Yıldızları kampları, bu yıl da Türkiye’nin yanı sıra 20’den fazla ülkeden gelen kampçılara ev sahipliği yapacak.


Her yıl aralarında Almanya, İtalya, Fransa, Rusya, ABD ve İzlanda gibi ülkelerin de yer aldığı birçok farklı ülkeden dünya çocukları ve Türkiye’nin değişik illerinden gelen çocuklar, uluslararası standartlara sahip Geleceğin Yıldızları kamplarında buluşuyor. Kampçıların yanında, dünyanın çeşitli ülkelerinden deneyimli eğitmenler, basketbol koçları ve üniversite öğrencileri de çalışmak için Geleceğin Yıldızları’nın 200 kişilik koç ekibine katılıyor. Geleceğin Yıldızları’na ait tüm kamplar, ortalama 5 yıllık deneyimli koçlarıyla dünya standardının üst seviyesi olan 4:1 kampçı/eğitmen oranı ile hizmet veriyor. Kamplarında spordan sanata içerik zenginliği sunan Geleceğin Yıldızları bu yıl, programlarına bir yenisini daha ekledi; başarıyla yürüyen yatılı kamp modelini 5-12 yaş grubuna özel “Summer City Camp” adı altında gündüzlü program olarak İstanbul’da gerçekleştirecek.


21. yüzyıl liderleri kamplarda yetişiyor
Geleceğin Yıldızları Genel Müdürü Osman Gözet, “Yarının liderleri ışık hızında yazı veya telefon mesajı yazabilen değil, yüz yüze etkili iletişim kurabilen, düşüncelerini, fikirlerini ve değerlerini başarılı bir şekilde aktarabilen kişiler olacak. Kamplar, bir liderin taşıması gereken bağımsızlık, esneklik, yaratıcılık, takım çalışması, problem çözme ve etkili iletişim kurma gibi becerilerin kazanımını sağlıyor. Kamplar sayesinde evrensel düşünebilen ve kendilerinden pek çok açıdan farklı birikimlere sahip olan kişilerle ortak temeller oluşturabilen liderler ortaya çıkıyor” diyor.


Geleceğin Yıldızları 5-17 yaş arası gençlere spor, sanat, İngilizce ve doğa programlarını içeren 17 farklı kamp seçeneği ile fiziksel, sosyal ve psikolojik açıdan geliştirme ve yaşam deneyimi kazanma imkanı sunuyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 3538

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 9362

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 5893

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 3767

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön