Jennifer Lopez: "Casper,ben ve çocuklar muhteşem bir ekip olduk!"

UNESCO tarafından düzenlenen Charity Gala’nın sürpriz konuğu olan Jennifer Lopez, özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaptı. Sevgilisi Casper Smart’la çok mutlu olduğunu belirten Lopez, “Ben, Casper ve çocuklarım muhteşem bir ekip olduk” dedi.

Jennifer Lopez: "Casper,ben ve çocuklar muhteşem bir ekip olduk!"

Jennifer Lopez bir diva... Herkes onun sürekli ilgi isteyen, kaprisli biri olduğunu düşünüyor. O yüzden belki de birazdan size anlatacağım hikâyeye inanmayacaksınız. Ama her şey kelimesi kelimesine anlatacağım gibi yaşandı.

 

Yıllardır Almanya’da UNESCO’nun galalarını sunan Ute Ohoven, bu sene ekonomik sıkıntıların da etkisiyle galaya ünlü konuk bulmakta zorlandı. Etkinlikten birkaç hafta önce kendisine yardımcı olması için aradığı isimlerden biri de bendim. Benden önce Dusseldorf’ta düzenlenecek etkinlikten iki gün önce Roma’da filmini tanıtacak olan John Travolta’yı ikna etmemi istedi. Ardından da Donald Trump ve ailesini UNESCO Charity Galası’na davet etmemi rica etti.

 

Basın ayrıldılar sandı!

Trump’ları ikna etmeyi başardım. Bu arada Ute, müzik yapımcısı Don Maggie’yi aramış ve ona “Jennifer Lopez düzenleyeceğimiz galadan bir gün sonra Prag’da konser verecek. Prag’a gitmeden önce Dusseldorf’a uğrayamaz mı?” demiş. Prag’a geçmeden önce Hamburg’da boş bir gecesi olan Lopez de, galanın sürpriz konuğu olmayı kabul etmiş. Jennifer Lopez sürpriz konuk olacağı için, Ute, yeterince sponsor ve medya desteği bulamadı. Gala gecesine kadar Lopez’in de orada olacağından bizden başka kimsenin haberi olmadı.

 

Gala gecesi, Jennifer Lopez siyah tek kollu elbisesiyle kırmızı halıda belirdiğinde, basın mensupları hemen sevgilisi Casper Smart’ın neden yanında olmadığını sorgulamaya başladı. İkili bir süre önce birlikteliklerinin birinci yılını, mutluluklarını Twitter‘dan hayranlarıyla paylaşarak kutlamıştı. Casper’ın galada olmaması “Bir yıl doldu ve ayrıldılar” dedikodularının kulaktan kulağa yayılmasına yol açtı. Bu arada Ute, UNESCO’yla ilgili bir şeyler anlatmaya çalışıyor ama bir türlü ilgiyi galanın yapılış amacına çekemiyordu. Lopez ve Smart hakkında öne sürülen ayrılık iddialarının aslı astarı yoktu. Gala başlamadan önce Casper’la birlikte kulisteydik. Bana “Jennifer’a destek olmak için buradayım ama ortalığa çıkmayacağım. Biz çok ama çok mutluyuz” dedi. Öyle olgun bir edayla konuşuyordu ki sanki Lopez’in kocası gibiydi.

 

“UNESCO için buradayım!”

Bir süre sonra Jennifer’ın ağzından da benzer mutluluk cümleleri döküldü. Mikrofonun başına geçen Lopez önce, “İnsanların Casper’la aramdaki yaş farkını konuşup durduklarını, benim özel hayatımı çok merak ettiklerini biliyorum. Artık bununla yaşamayı öğrendim. Ama benim hayatımın merkezinde iyi bir anne olmak var. Çocuklarım için yaşıyorum. Çocukları oldum olası çok severim ve bu gece sadece UNESCO’ya destek olmak için buradayım. UNESCO bütün dünya çocuklarına yardım elini uzatıyor, benim çocuklarım kadar şanslı olmayan tüm çocuklara” dedi.

 

Dördüncü evliliğine mi hazırlanıyor?

Lopez’e, babaları Marc Anthony’den boşanmasının çocukları Max ve Emme’yi nasıl etkilediği soruldu. Cevabı hazırdı: “Marc ve benim için, her zaman her şeyden önce çocuklarımız geldi. Bu, hâlâ böyle. İyi bir anne olmak için elimden geleni yapıyorum. Çocuklarım ayrılsak da onları çok sevdiğimizi biliyor. Ayrılmış aileleri artık daha iyi anlıyorum.” Tabii basın, çocuklarla Smart’ın arasının nasıl olduğunu da sordu. Lopez, “Casper çocuklarla çok iyi anlaşıyor. Birlikte çok fazla zaman geçiriyorlar. Muhteşem bir takım olduk” diye yanıtladı bu soruyu. Onun kendinden emin cevapları karşısında herkesin yorumu, “Bugüne dek üç kez evlenip boşanan Jennifer, galiba ruh eşini buldu. Acaba dördüncü evliliğine mi hazırlanıyor?” oldu.

 

Haber: Daphne Barak

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön