Rüyada ölüm haberi almak

Bugünlerde beni çok düşündüren, birbiriyle bağlantılı olduğunu düşündüğüm iki rüyayla ilgili fikrinizi söylerseniz çok mutlu olacağım.

Rüyada ölüm haberi almak

Merhaba Işık Ablacığım;

 

Bugünlerde beni çok düşündüren, birbiriyle bağlantılı olduğunu düşündüğüm iki rüyayla ilgili fikrinizi söylerseniz çok mutlu olacağım. İlk rüyayı ben gördüm ve rüyamda ablam bana "sen uzun yaşayacakmışsın, 25 yaşında evlenecekmişsin ve 28 yaşında ilk yeğenin olacakmış, babam öyle diyor" dedi .

 

Bu rüyadan üç gün sonra da ablam, rüyasında benim öldüğüm haberini almış. "Nasıl olur o daha okuyor, daha çok genç" diyerek, ağlamış.    

 

Pınar Y.

 

Sevgili  rüya  dostu,

 

Rüyanızdan ablanızın söylediği şeylerin sizin için çok önemi olduğunu hatta kimi zaman kuralmış gibi algıladığınızı görüyoruz. Ablanızın adının anlamına bakabiliriz. Size bir şey sunulması ya da sizin yerinize  kararların alınması, hayat yolunda sizin için konforu ifade edebiliyor olabilir. Ama kararlar verebilmek sorumluluklarımıza da sahip çıkmayı beraberinde getirir. Sizin için alınacak -verilecek kararlarda sizin de fikrinizin olması gerekir. 

 

Evdeki otorite baba tarafı olabilir. Ablanızın babanız ile arası nasıl? Sizin de hem baba hem abla ile  ilişkilerinizi bir gözden geçirmeniz ve kendinizi ifade edebilmeniz gerekebilir. 25 yaş toplamı 7 ediyor  28 in de toplamı 10 ediyor. Şunları sorabilirim; ablanız ile aranızda kaç yaş var? Sizin için ne ifade ediyor? Onda sizin hoşunuza giden veya gitmeyen davranışlar nelerdir? Ailenizde ya da hayatınızda şu anki durumunuzu etkileyecek 7-10 yaş arası ne–ler oldu? Bir bakmak gerek. Bu değişim veya olan olayların sizdeki etkisi ne? Değişimlere karşı direnç mi gösteriyorsunuz?

 

Ablanızın sizi gördüğü rüyaya gelirsek: Şu an eğitim alıyorsanız eğitim düzleminde yeniliklerin değişimlerin olacağını söyleyebiliriz. Eğitim almıyorsanız kendinizi daha üretken, kendinizi mutlu hissedeceğiniz size keyif verecek bir kursa ya da benzeri bir çalışmaya girmenizi öneririm.

 

Bu çabalarınız aile düzleminde de rahatlamalara paylaşımlara destek verecektir. Siz de kendi  kararlarınızı  verebilmenin gücünü deneyimleyeceksiniz. Özellikle ablanızın sizinle ilgili endişe vb gibi varsa bunlardan da arınacak.

 

Sevgi ve Işıkla...

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
3
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  12 Temmuz 2018 Perşembe 10:06

  rüyamda hamileyim .sanırım 7 aylık gibi .ve babamın ölüm haberini alıyorum.ama hala babamı görüyom.evin içindeydi.

  Cevapla
 •  
  06 Mart 2016 Pazar 10:15

  Ruyamda hamile tanıdıgım birisinin ölüm haberini almam

  Cevapla

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön