Herkesin merak ettiği "Illuminati" gerçeği ve bu örgütün Hollywood'a etkisi

Birçok kişinin sıkça duyduğu fakat ne olduğunu bilmediği İlluminati hakkındaki iddialar ve ünlülerin İlluminati ile olan ilişkileri...

Herkesin merak ettiği "İlluminati" gerçeği ve bu örgütün Hollywood'a etkisi

Günümüzde herkesin merak ettiği bir kavram haline gelen "İlluminati" hakkında birçok araştırma ve iddia bulunuyor. İddialar ve araştırmalar doğrultusunda İlluminati'nin 'Dünyayı yöneten gizli güçler' teması altında zenginlerin başında bulunduğu bir örgüt olduğu düşünülüyor. Simgesi Ra'nın gözü olan tek göz işaretinin anlamı ise; her yeri gören göz olarak nitelendiriliyor.

Farklı iddialarla gündeme gelen örgüt, üyelerinin dünyaca ünlü olmalarını sağlıyor. Birçok ünlünün içerisinde bulunduğu örgüt özellikle müzik camiasında aktif rol oynuyor. Jay Z, Rihanna, Michael Jackson ve Lady Gaga gibi ünlüler bu örgüte üye olarak ünlerine ün katan isimler arasında yer alıyor. Örgüt üyesi ünlülerin şarkılarında, albümlerinde ya da kliplerinde illüminati örgütüne ait göndermeler olduğu öne sürülüyor. Özellikle Rihanna'nın bir klibinde "İllüminati Prensesi" yazdığı iddia ediliyor.

Örgüte girmenin yanı sıra çıkmanın neredeyse imkânsız olduğu söyleniyor. Michael Jackson'ın çocuk tacizcisi gibi iddialara maruz kalmasının sebebinin örgütten çıkmak istemesi olduğu düşünülüyor. Bu ünlülerin yanı sıra Eminem, Tupac gibi ünlüler ise bu örügüte karşı duran isimlerden. Şarkılarında bu duruşlarını belli eden bu ünlüler, örügütün içerisinde yer alan isimleri bir maşa gibi kullandığını savunuyor.

 

İlluminati Hollywood'da...

Facebook Yorumları
Yorumlar
3
Onay Bekleyenler
0

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

 • 5 dakikada badem sütü yapımı!
  5 dakikada badem sütü yapımı!

  Süresi : 00:56 İzlenme : 2556

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön