Şıklık ve zarifliği buluşturan modern koltuklar

Zaman geçtikçe trendler değişiyor ve bu değişim dekorasyon stillerini de etkiliyor. İşte zamanın modern koltukları...

Şıklık ve zarifliği buluşturan modern koltuklar

Eski dönemlere bakıldığında günümüzdeki dekorasyon anlayışıyla o yıllardaki anlayış arasında çok fazla farklılıklar olduğunu görüyoruz. Zaman geçtikçe trendlerdeki değişiklik ev dekorasyonuna da yansıyor. Günümüzde öne çıkan dekorasyon stillerinden biri de modernizm oluyor. Tasarımcılar da gelen talepler ve trendlerin doğrultusunda modern parçalara ağırlık veriyor.

Eskiden hemen hemen her evin vazgeçilmezi olan ceviz koltuk takımları günümüzde yerini L şeklindeki koltuklara bırakıyor. Takım anlayışı da değişen dekorasyon trendleri arasında yer alıyor. Eskiden 3'lü, 2'li ve tekli koltukların takım halinde kullanılması modayken şimdi tek bir büyük koltuk alıp onu farklı parçalarla tamamlamak en popüler dekorasyon tarzlarından biri oluyor.

L şeklindeki koltukların yanı sıra yuvarlak ya da daha değişik formlara sahip koltuklar da yeni trendlerin başında geliyor. Doku olarak ise en çok tercih edilen modeller deri kaplılar oluyor. Ayrıca modern koltuklarda kullanılan siyah, beyaz ve kırmızı gibi renkler de form ve dokunun dışındaki diğer bir unsur oluyor.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön