Abrahamson metodu nedir?

Abrahamson metodu hakkında neler biliyorsunuz?

Abrahamson metodu nedir?

Her yıl milyonlarca insanın ölümüne neden olan sigara bağımlılığından 30 dakika gibi kısa sürede kurtulmak mümkün olabiliyor. Tamamlayıcı tıp teknikleri kullanılarak, bioenerji yardımıyla vücut enerji sisteminin temizlenmesini ve dengelenmesini sağlayan Abrahamson metodu ile kişilerin sigara, şeker ve gluten gibi bağımlılık yapan maddelerden kolay bir şekilde arınması sağlanıyor.

 

Otuz yıldan fazla bir süredir dünyanın 16 ülkesinde uygulanan Abrahamson metodunun başarı oranın yüksek olduğu göze çarpıyor. Tek seansta yüzde 80 başarı oranına sahip yöntemle terapi sırasında vücuttaki karaciğer, böbrek gibi enerji merkezleri temizlenme sürecinden geçerken, kişilerin korku, endişe ve dikkat dağınıklığı problemleri de temizleniyor. Terapiyi alan kişiler ilk arınma işleminden sonra sigarayı bırakıyor ve çoğu nikotine karşı ilgisizlik ve tiksinti duyuyor.

 

Abrahamson metodu ile şekeri de hayatınızdan çıkarın

 

Sigara bağımlılığı kadar tehlikeli bir diğer bağımlılık türü olan şeker sadece kilo alma, obezite ve şişmanlık gibi sağlık problemlerine neden olmuyor. Aynı zamanda bağımlılık yapan uyuşturucu maddeler gibi vücutta aynı ödüllendirme merkezlerini harekete geçirerek sağlığı olumsuz etkiliyor. Şeker bağımlılığı, birçok hastalığın ardındaki gizli neden olarak biliniyor.

 

Bağımlılık yapan maddelerin kullanımından kaynaklanan mineral ve vitamin eksiklikleri, DNA bozulmaları hastalıkları, kanser vakalarını artırıyor ve yaşlanmayı hızlandırıyor. Abrahamson metodu ile tek seansta şeker bağımlılığından arınmak mümkün. Terapi sonrası kişilerde şeker ve gluten yeme isteği azalıyor, tatlı ve glutenli ürünlere karşı isteksizlik ve ilgisizlik hissediliyor.

 

Fazla kilolardan kalıcı bir şekilde kurtulun

 

Yıllardır kilo problemi ile boğuşan, fazla kilolarını vermekte zorlananlar Abraham metodu ile tanıştıktan sonra şekersiz ve glutensiz bir yaşam tarzını benimseyerek hem fazla kilolardan kurtuluyor hem de kilolarını sağlıklı bir şekilde yıllarca koruyabiliyor. Bağımlıklarından arınanlar için bir yıl boyunca bireysel destek programı uygulanıyor. Beslenme uzmanı ile görüşmeler sonucunda şeker ve glutenden uzak günlük menü ve tarifler uygulanıyor.

 

Abrahamson metodu dünya çapında; sigara, şeker ve gluten gibi bağımlılıkların yanı sıra, alkol, kafein, tırnak yeme, saç yolma, deri yolma, kumar gibi yaygın bağımlılık türlerinin tedavisinde yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan
  Evlilik hazırlıkları - Söz ve nişan

  Süresi : 23:19 İzlenme : 0

 • Evlilik hazırlıkları - Tanışma
  Evlilik hazırlıkları - Tanışma

  Süresi : 09:57 İzlenme : 0

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

 • 5 dakikada badem sütü yapımı!
  5 dakikada badem sütü yapımı!

  Süresi : 00:56 İzlenme : 2556

 • Akne neden olur ve tedavisi nedir?
  Akne neden olur ve tedavisi nedir?

  Süresi : 02:07 İzlenme : 1440

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön