Boğa kadınına aşık olmak için 5 neden

Gücünü topraktan alan boğa kadınının âşık olunası özelliklerini sizler için derledik.

Boğa kadınına aşık olmak için 5 neden

Venüs’ün tüm dişil özelliklerini bünyesinde barındıran boğa burcu kadını hayat dolu enerjisiyle girdiği her ortamda dikkat çeker. İştahı, küçük zevkleri, ateşli tavırları başınızı döndürebilir. Bir boğa kadınına âşık olmak için çok da nedene ihtiyacınız olmayacak.

 

Aurası çok kuvvetlidir

Eğer kalabalık bir ortamda tüm erkeklerin bir kadın etrafında yavaş yavaş toplandığını görüyorsanız o çok yüksek bir ihtimalle boğa kadınıdır. Bir ortama girdiğinde erkeklerin ilgisini hemen çeker. Sohbeti ve şen kahkahası bir nevi erkek mıknatısı işlevi görecektir. Lakin panik yapmayın o kalbinin sesini dinleyip küçük flörtlere kendini kaptıracak kadar da zayıf değildir.

 

Göbek adı sadakat

Her ne kadar sürekli elinizden kaçıp gidecekmiş gibi hissettirse de aslında son derece sadıktır. Tabii burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey tüm aşklarına sadık olmasıdır. Yeni bir ilişkiye de başlasa hala eski aşkına sadık kalacaktır. Onun sevgisini hayatına daha önceden girmiş tüm erkeklerle paylaşmanız gerektiğini unutmayın. Hala hepsine karşı bir tutam aşk besliyordur ama bu size sadık olmadığı ve sizi sevmediği anlamına gelmez. Sadece en büyük sadakati kendisinedir ve kendisini var edenin de geçmişi olduğunu unutmaz.

 

Doğuştan gurme

Midesine düşkün bir kadınla beraber olduğunuzu unutmamanızı tavsiye ederiz. Lezzetli olan her şey ilgisini çeker. Yani bir boğa kadınını tavlamak istiyorsanız kalbine giden yolun midesinden geçeceğini unutmayın. En iyi yemek nerede yenir, hangi restoranın en iyi yemeği hangisidir hepsine son derece hâkimdir. Size de yemekten keyif alacağınız yemekler yapacaktır. Ama canı isterse...

 

Çok eğlencelidir

Bir boğa kadınıyla birlikteyken asla sıkılmaya vakit bulamazsınız. Saatlerce komik sohbetler yapabilir, çok eğlenceli geziler düzenleyebilirsiniz. Her dramın içinde minik bir komedi bulabilmek gibi yetenekleri vardır ki bu özellikleriyle çevresinde bulunanların hayatını kolaylıkla kurtarabilirler. Onlara hem gülmek hem de güldürmek çok yakışır.

 

Macera sever

Bir boğa kadını yatakta da başınızı döndürmeye devam eder. Yeni şeyler denemeyi, farklı maceralara atılmayı ve eğlenceli seks oyunlarına bayılır. Eğer bir boğa kadını ile beraberseniz büyük ihtimalle kimseyle yaşayamadığınız farklı cinsel deneyimleri de yaşamaya hazırlıklı olmalısınız.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön