Balık burcu için makyaj tüyoları

Hayalperest ve şefkatli olan balık burçlarının nasıl makyaj yapması gerektiğini sizlerle paylaştık...

Balık burcu için makyaj tüyoları

Son derece romantik bir ruhu olan balıkların makyajlarında da bu romantizmi hissetmek mümkün. Özellikle bakışları balık burcunun iç dünyasının bir aynasıdır. Bu yüzden en çok göz makyajına önem verirler. Romantizmin yanı sıra gizemli havalarını da mutlaka makyajlarına yansıtırlar.

 

Dumanlı göz makyajı

Genellikle toprak tonlarını tercih etseler de göz makyajlarını buğulu yapmayı severler. Böylece gizemli bakışları hep bir merak yaratır. Melankoli göbek adı olan balık burçlarının tarzını çok iyi yansıtan dumanlı göz makyajı için koyu renkleri tercih etseler de siyahtan kaçınırlar, koyu kahveler, bordolar kullanabilirler. Mükemmel görünmek için saatlerini harcamayı sevmeyen balık burçları için bu teknik de hızlıca hazırlanmasını sağlar. Makyaj yaparken en önemsediği yer gözler olduğundan morlardan, pembelerden ve metalik renklerden de yararlanacaklardır.

 

Sağlıklı ten makyajı

Doğala yakın ve cildini sağlıklı gösterecek ten makyajlarından hoşlanır. Pudralı ürünler kullanmayı çok istemez. Mümkünse ince yapılı ve az kapatıcılık içeren fondötenler uygular. BB krem ve CC krem de onu tatmin edecektir. Cildinin içerden bir ışıltısı varsa ve çok sorunlu bir cilde sahip değilse cilt makyajını atlayacak kadar da cesurdur.

 

Romantik pembe

Sorduğunuzda pembeyi sevdiğini inkar edecektir ama açık pastel renkler onu hep cezbetmiştir. Gözlerde, yanaklarda ve dudaklarda bu renkleri kullanmayı çok sever. Özellikle dudaklara uçuk nude denebilecek pembe tonlarıyla romantizm katabilir. Mevsim ayırt etmeden canı ne zaman isterse pembe kullanabilir. Hatta öyle ki pembe sevmeyenler bile balık burcu ile uyumundan sonra pembe tonlarıyla denemeler yapmak isteyebilirler. Çünkü bu renk balığın iç dünyasına çok iyi uyum sağlayacağından pembeyi taşıması çok kolay olacaktır.

 

Yanaklar

Çok yoğun olmayan uçuk kaçık renkleri tercih eder. Kontör uygulamasından ziyade sadece aydınlatıcı ile yapılan strobing tekniğinden faydalanacaktır. Keskin hatlar ve sert makyajlardan çok hoışlanmaz. Neptünün yönettiği hayal dünyası gibi, rüya gibi uçak kaçık, belli belirsiz, buğulu makyaj tekniklerini tercih eder.

 

Davet makyajı

Katılacağı davetlerde de yine buğulu göz makyajını ve uçuk pembe tonlarında bir dudak makyajını tercih edecektir. Yoğun makyaj yapmayı sevmese de cilt makyajına özen gösterecektir. Doğal tonlarda bir far ile gözlerini ön plana çıkaracak, kullandığı nude tonlarda ruj ile ise dudaklarını gözleriyle yarıştırmayıp anlamlı bakışlarının hayalperest ruhunu ön plana çıkarmasına izin verecektir.

 

ASLAN BURCUNA ÖZEL MAKYAJ TÜYOLARI Asil bir ruha sahip, doğuştan li... BAŞAK BURCU KADININA ÖZEL MAKYAJ TÜYOLARI Toprak grubuna ait olan Başak bu...

 

TERAZİ BURÇLARI İÇİN MAKYAJ TÜYOLARI Terazi denince akla diplomasi, i... AKREP BURÇLARI İÇİN MAKYAJ TÜYOLARI Sonların ve yeniden başlangıçlar...

 

OĞLAK BURCU İÇİN MAKYAJ TÜYOLARI Oğlak burcu, toprak grubunun önc... KOVA BURCUNA ÖZEL MAKYAJ TÜYOLARI Benzersiz bir karaktere sahip ol...

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Uykusuzluğa basit çözümler!
  Uykusuzluğa basit çözümler!

  Süresi : 05:25 İzlenme : 10221

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

 • Kol sarkmalarına karşı egzersiz
  Kol sarkmalarına karşı egzersiz

  Süresi : 02:09 İzlenme : 3128

 • Sezaryen mi normal doğum mu?
  Sezaryen mi normal doğum mu?

  Süresi : 01:53 İzlenme : 14383

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön