24-30 Aralık 2018 haftası nasıl geçecek?

Bengü Karagül, haftalık burcunuzu yorumladı.

24-30 Aralık haftası nasıl geçecek?

Jüpiter Merkür kavuşumu nedeniyle derin düşünce, spritüel ve maddi seviyede yenilenme arzusu yoğun olacak. Gözlemci olmak, pozitif bilgi ile meşgul olmak üretimi artırır. Yaşamsal hedeflerimizi destekleyecek yeni fikirler , anlaşmalar gelişebilir. Senenin son haftasında yeni yıl için eğitim faliyetleri planlanabilir, seyahat organizasyonları artabilir.

 

Merkür Neptün görünümü: İçsel olarak yalnız kalma arzumuzun yerini bir idealin parçası olma bilinci alırken, yeni gruplar, mistik konular, manevi değerlere vurgu var.

 

Venüs Plüto görünümde: Yaşamsal hedeflerimizi destekleyecek, yaralarımızı onaracak yeni ilişkiler ve kaynaklar için hazırlık yaparken, geçmişle yüzleşmek durumunda kalacağız. Yüzleşmelerin açığa çıkaracağı duygusal yoğunluk yorucu ve yıpratıcı olacaktır. Yetersizlik hissinin sizi esir almasına izin vermezseniz, bireysel tutkunun gücüne uyanabilirsiniz. Aldığı kadar vermeyi bilen, bilge, kendi kendine yeten insani vasıflarımızla, manipülatif, aşırı hırslı, şüpheci ve kavgacı ilkel güdülerimiz hafta boyunca çatışacaktır.

 

Mars Kiron tam kavuşumda: Duygusal yoğunluk, kurban bilinci, mağduriyetler, kendini ifade edememe artabilir. Bu hafta boyunca isteksiz, hevessiz tavırlar , problem çözmekte gecikme ve aşırı duygusal tepkiler olabilir. Sağlık sorunları salgınlar olabilir. Aşırı yağış ve seller artabilir.

 

Hafta boyunca etkin olacak yakıcı duygu ve tutumlar: Şüphe, yetersizlik, yönsüzlük. Ölçüsüz güç kullanma. Kontrol, manuplasyon, ben merkezci, eleştirel.

 

Hafta boyunca etkin olacak yapıcı duygu ve tutumlar: Yerinde rekabet, yaratıcılık, geniş gönüllülük, bağımsızlık, felsefi konularda öğrenim.

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Ay, Yengeç burcunda ilerlerken sabah saatlerinde Plüto ile görünümde. Gün baskıcı güdülerimizi harekete geçiren enerjilerle başlıyor. Ardından Ay Düğümleri ile görünüm yapıyor. Gelecek planları, anlaşmalar şekillenirken, kurum içi düzenlemelere imkan tanıyor. Akşam saatlerinde 17.50 ve 20.00 arasında boşlukta olacak. Bu vakte kadar önemli işleri organize etmek gerekli. Ardından Aslan'a geçiyor. Gün boyu iletişim kabiliyeti gelişkin, dost canlısı koruyup gözeten vasıflarımızla, kırılgan, sürekli sıkılan, harekete geçemeyen ilkel güdülerimiz çatışma halinde olacaktır.

 

Ayurvedik astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

Günün rengi: Kurşun

 

K: Neşeli, coşkun ve yenilikçi koçlar, günlük sorumluluklarla aile işlerinin arasında kaldığınız yoğun bir gündesiniz. Önemli gelişmeler söz konusu. Hızlı hareket etme beceriniz, yakın çevrenizden göreceğiniz destek sayesinde günü verimli geçireceksiniz.

 

Boğa: Yaratmayı ve üretmeyi seven boğalar, gün boyu pratik işler, kurslar ve yazılı konularla meşgul olabilirsiniz. Ani seyahat planları gelişebilir. Ailevi sorunlar ve yakınlarınızın sağlık sorunlarıyla meşgul olabilirsiniz.

 

İkizler: Uyum kabiliyeti gelişkin ikizler gün boyu maddi konularla meşgul olabilirsiniz. Dönüşüm gerektiren işlere karar vereceksiniz. Geçmişten gelen eksikler, ertelenmiş işler gündem olurken, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

 

Yengeç: Geleneklerine bağlı yengeçler bugün kendinizi ifade arzunuz yüksek. Eş ya da partnerin baskıcı tutumları nedeniyle tartışabilirsiniz. Gün boyu yaşam enerjiniz yüksek, önemli konuları, geçmişten gelen işleri çözebilirsiniz.

 

Aslan: Tutkulu ve güç kullanmayı seven aslanlar bugün yaşam alanınızı düzenleme arzunuz yüksek. Sebepsiz gerginlik yoğun duygusal tutumlar içinde olabilirsiniz. İşlerin biran evvel halledilmesini önemserken , eleştirel davranmaya gayret edin.

 

Başak: Farkındalığı gelişkin başaklar, bugün sosyal faaliyetler arkadaşlarınızla planlar, işbirliği gerektiren durumlar olası. Gün içinde başkalarının beklentilerinden ziyade kendinize odaklanmanız gerekli, zaman yönetimi önemli.

 

Terazi: İlişkilerde destekleyici olan teraziler bugün hedeflerinize engel olan baskılardan arınmak için gün verimli. Hakkınızda geçmişte verilen kararlar sizi rahatsız ediyorsa bugün dönüştürmek için imkanlarınız var.

 

Akrep: Duyguları dönüştürebilen akrepler önemli kararlar alabilirsiniz. Duygusal davranmadan konuya odaklanmak önemli. Gün boyu ithalat ihracat, hukuk, yurt dışı, yüksek öğrenim konularında meşguliyetleriniz olabilir.

 

Yay: Kaostan düzen yaratabilen yaylar gün boyu sevdikleriniz için verici davranıp masraf yapmamaya dikkat edin. Aktif olmanız önemli. Sizi sınırlayan, ilerlemenize engel olan sorumlukları gözden geçirebilirsiniz.

 

Oğlak: Özdisiplini gelişkin oğlaklar, gün boyu beklentileriyle sizi yoran insanlarla tartışabilirsiniz. Kaygı ve stres yaratan olaylar gelişebilir. Yakınlarınızdan gelecek destek olayları çok yönlü görmenizi sağlayacaktır.

 

Kova: Hedef odaklı kovalar, günlük işler, sağlık, birlikte çalıştığınız insanlarla meşgul olabilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kaygı ve karamsarlığınız artabilir. Gün boyu kendinizle meşgul olup, hareket edin.

 

Balık: Sezgileri kuvvetli balıklar bugün yaratıcılığınız yüksek. Aileden alacağınız destek ile çocuklarınızla ilgili yatırım yapabilirsiniz. Beklentilerin karşılandığı talihli bir gündesiniz. Arkadaşlarınızdan gelen haberler sizi şaşırtabilir.

 

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön