17 - 23 Aralık 2018 haftası nasıl geçecek?

Bengü Karagül, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

17 - 23 Aralık haftası nasıl geçecek?

Venüs Neptün görünümü

Hafta başından itibaren, romantizm ihtiyacı artarken, dengini bulamamaktan ötürü hayal kırıklıkları yaşanabilir. 20 Aralık itibari ile ilişkilerde yanılsamalar, kendini olduğundan farklı gösterme ihtiyacı  olabilir. Hafta boyunca eş, partner ve ortaklık seçiminde tedbirli olmak faydalı olur.

 

Jüpiter Merkür kavuşumda

Gelecek planları, iyimser fikirler, araştırma ve öğrenme becerilerinde artış gözlenecektir. Konuların içinde dağılma, konsantrasyon bozukluğu eş zamanlı çok şey yapma arzusu olası. Program dahilinde ilerlemek faydalı olur.

 

Mars Kiron kavuşumda

Geçmişten gelen acı veren olaylar, özgüven eksikliğinden kaynaklanan arzuları ifade edememe, kendisini dışlanmış ve kurban olarak görme duyguları yüzeye çıkabilir. Tacizler, cinsel hassasiyetler artabilir. Özellikle 20 Aralık'tan sonraki günler daha hassas. Bu hafta boyunca  isteksiz, hevessiz tavırlar, problem çözmekte gecikme ve aşırı duygusal tepkiler olabilir.

 

21 Aralık Kış Gündönümü

Güneş'in öncü burç olan Oğlak'a geçişiyle; kararlılık, dinamizm artarken maddi değerler önem kazanacak. Uzun vadeli işler, sorumluluklar, hesaplı risk alma ihtiyaçları öne çıkarken, karamsarlık ve statikocu tutumlarda artış görülebilir.

 

22 Aralık Yengeç Dolunay'ı

Güvenli alan ihtiyacı, ev aile yuva temalarını harekete geçiren Dolunay'da duygusal yoğunluklar artabilir. Öncü burçta gerçekleştiği için faaliyet ve kararlılık yoğunlaşırken, aşırı tepkiler verebiliriz. Dolunay'da Güneş, Satürn ve Güney Ay Düğümü Oğlak'ta yerleşimde olduğu için ev, aile ve vatana dair konularda hassasiyetler ve sorumluluklar öne çıkabilir. Yengeç Dolunay'ında açığa çıkan hassasiyetler, Uranüs ve Kuzey Ay Düğümü görünümü yaşadığımız çevreyi, ailemizi ve  güvenli alanlarımızı koruma mücadelesini artırabilir.

 

Günlük burç yorumunuzu okumak için tıklayınız!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön