10 - 16 Aralık 2018 haftası nasıl geçecek?

Bengü Karagül, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

10 - 16 Aralık haftası nasıl geçecek?

Kiron düz harekete döndü. Kiron, ruhun yaralarını iyileştirip bütünleşmesine yardımcı olur. Geçmişten gelen acı veren ancak görünür olmayan, farkındalığımızın dışındaki yaraları iyileşmek üzere yüzeye çıkarır. Kiron Balık burcunda geri hareketini tamamladı. Kendimizi kurban ettiğimiz roller konusunda bizi aydınlattı. Haftanın ilk günü geri hareketi tamamlayıp düze dönerken gücü arttığı için önemli farkındalıklara hizmet ediyor.

 

Merkür- Kiron- Kuzey Ay Düğümü su üçgeni duygusal yükü artırıyor

13 Aralık'a kadar duygusal tepkilerde aşırıya kaçabiliriz. Kiron yaraları, Merkür zihni, Kuzey Ay Düğümü geleceği gösterir. Yaralarımızın farkına varıp iyileştirebilir, daha kararlı tutumlarla geleceğe dair hedefler koyabilir ve hatta uygulayabiliriz. Gerekli koşullar kendiliğinden gelişecektir.

 

Neptün Mars kavuşumu

Neptün Balık burcunda koşulsuz sevgiyi ve şefkati anlatır. Hayalleri, ruhun yüksek titreşimli enerjilerini temsil eder. Mars ile olan kavuşumu sayesinde hayalleri gerçekleştirme gücü artıyor. Hafta boyunca bu görünüm hayallerin günün gerçeklerine uygunluğunu sınarken, varoluşun şefkate dayalı birliğini ve koşulsuz sevgisini tetikliyor. Bu dönemde kendimiz kadar başkalarını da düşüneceğimiz durumlar, hizmet arzusu açığa çıkacaktır. Ancak, bu görünüm yaratıma dönüşen hayallerle, zemini olmayan hayalperestlik arasında sıkışıp kalmaya da sebep olabilir.

 

Güneş Mars karesi var

Hafta boyunca sebepsiz öfke, rekabete dayalı tutumlar, ego çatışmaları söz konusu olabilir. Bu hafta baskıcı tutumlar sergilemekten kaçınmak önemli. Söylemler sertleşebilir, gerginlikler artabilir. Kazalar, kaymaya bağlı düşmeler olabilir.

 

13 Aralık'ta Merkür Yay burcuna geçiyor

Çok yönlü düşünmeyi, yabancı dillere ve felsefeye olan merakı artırıyor. Seyahat planları, yeni eğitim olanakları açığa çıkarken, telaş ve dikkatsizlik artabilir. Düşünmeden konuşma, detaylara önem vermemekten kaynaklı yanlışlar olabilir.

 

Günlük burç yorumunuzu okumak için tıklayınız!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön