3-9 Aralık 2018 haftası nasıl geçecek?

Bengü Karagül, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

3-9 Aralık haftası nasıl geçecek?

Venüs akrep burcunda: Venüs ezoterik açıdan karşıtlıkları birleştiren, dengeleyen ve armoni yaratan güçtür. Venüs akrepte tutkulardan açığa çıkan yaratıcı gücü yaşam alanlarımıza dağıtır. İlişkilerdeki anlam arayışları derinleşirken kıskançlık ve aşırı sahiplenme artabilir. Bireysel farkındalık geliştikçe saflık ve sadelik artar. Venüs akrep burcunda dönüştürme ve saflaştırma gücünü kullanarak ilişkilerde yenilenmeler sağlayacak.

 

7 Aralık Yay Burcunda Yeni Ay: Yeni Ay farkındalığı, adaptasyon kabiliyetini ve neşeyi artırıyor. Günlük hayatın telaşının sebep olduğu yönsüzlüğün yerini umutlar, yenilenen hayaller ve inançlar alacak. Felsefi konular, yeni araştırmalar, yurt dışı ve yabancılarla iligli konularda yeni imkanlar gelişiyor. Yeni Ay, Jüpiter ile kavuşumda olduğu için etkileri güçlü. İnançları ve pozitif düşünceyi besleyen enerjiler açılırken Mars ve Neptün kavuşumu ile görünümde olduğu için boş hayallerden kaçınmak önemli.

 

Mars Neptün kavuşumu: Hafta boyunca devam eden bu görünüm hayallere kapılıp realiteden kaçmaya sebep olabilir. Güven duygusunda azalma, enerji düşüklüğü, yanlış yönlendirilme söz konusu olabilir. Gıda duyarlılıkları, zehirlenmeler ve salgınlar artabilir.

 

7 Aralık'ta Merkür retrosu bitiyor. İletişim, eğitim, ticaret, medya gibi pek çok konuda akış artacak. İçe dönük ve depresif duygu durumları rahatlayacak. Kendimizi daha rahat ifade ederken, bir süredir bekleten haberler gelecek.

 

8 Aralık'ta Kiron balıkta durağan konuma geçiyor. Kiron yaralardan aldığımız dersi anlatır. Kişi aldığı derslerle kendisini şifalandırır. Geri hareketten durağan pozisyona geçerken çocukluk yaralarını kanatan, onarılması için gün yüzüne çıkaran olaylar yaşanabilir. Kayıplar, kurban bilinci özgüven, özdeğer düşüklüğü ile yüzleşebiliriz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön