12 - 18 Mart 2018 haftası nasıl geçecek?

Hande Kazanova, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

12 - 18 Mart haftası nasıl geçecek?

Haftaya Ay, Oğlak burcunda işlerimize ve yapılması gerekenlere odaklanarak başlıyoruz. Salı günü önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelirken özel hayatımızda ve ilişkilerimizde sıkıntılar ve sorunlar ortaya çıkabilir. Cumartesi günü Mars, Oğlak burcuna geçiyor. Daha organize ve kontrollü olacağımız, enerjimizi daha çok iş ve kariyer konularına yönlendireceğimiz bir döneme giriyoruz. Yine bu cumartesi Balık burcunda oluşan Yeniay ile birlikte yeni girişimlerimiz ve başlangıçlarımız devreye girebilir.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Önemli işlerinizde üstleneceğiniz önemli sorumluluklarla haftanızı başlatacaksınız. Sabah saatlerinde kendinizi dengede hissedebilirsiniz. Üzerinizde garip bir tembellik olabilir. Etrafınızdaki her olayı farkederken yaşayacaklarınızı gözünüzde büyütmeyin.

 

Boğa Burcu: Dış ortamlarda yapacağınız işlerde herkes sizin tavrınızı ve gücünüzü konuşabilir. İnsanlara davranışlarınızla birşeyler anlatmak istiyorsunuz. Özel hayatınızdaki huzurunuzu sosyal ortamlarınızdaki insanlarla paylaşabilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Kontrol etme isteğiniz bu hafta başı öne çıkabilir. Alacağınız haberlerle kendinizi duygusal olarak iyi hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapılacak önemli konuşmalarda olaylara tek taraflı bakmamaya çalışmalısınız. Zenginlik farklı yaklaşımlarda unutmayın.

 

Yengeç Burcu: Bu hafta başı kişisel ilişkilerinizde önemli konu ve olaylar altında olabilirsiniz. Bu ortaklı atılacak adımlara da yansıyabilir. Farklı davranmak, değişik tepkiler vermek isteyeceksiniz. Büyük resmi görmeli ve şanslarınızı iyi değerlendirmelisiniz.

 

Aslan Burcu: Bu hafta başı sağlığınızla ilgili konularda önemli değişimler yaşanabilir. Uzun zamandır uğraştığınız bir sorun çözümlenebilir veya yeni bir durum ortaya çıkabilir. Hareketlendiğiniz bu dönemde duygusal olarak anlık iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz.

 

Başak Burcu: Haftanız aşk hayatınızda veya varsa çocuğunuzla ilgili konularda harekete geçirici konular etrafında başlayabilir. Doğru ve etkili iletişimle, duygusal hayatınızı kuvvetli tutabilir, sevdiklerinizden güzel destekler alabilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Aile hayatınızda, evinizde duygusal dönüşümlerle, yaşanacak önemli olaylarla haftanız başlıyor. Sevdiğiniz insanı vereceğiniz anlık tepkilerle şaşırtmaya meyillisiniz. Bu hafta iş hayatınızda şanslı oluşumlar devrede olurken, en çok özel hayatınızda dikkatli olmalısınız.

 

Akrep Burcu: Haftanız yakın çevrenizde olup biten önemli olaylarla başlayabilir. Kısa vadeli işlerinizde güzel sonuçlar elde etmeye yatkınsınız. İş alanlarınızdaysa bazı ilişkilerinizi yeniden yapılandırmak bu haftanın önemli konularından.

 

Yay Burcu: Maddi konularda yapılması gereken işlerinizi öncelikle hallederek haftanız başlayacak. Hayatınızda sizi memnun eden birçok konu olabilir yalnız gelişen olaylar karşısında bu hafta soğukkanlılığınızı korumaya çalışın. Duygusal olarak iniş çıkışlarınız olabilir.

 

Oğlak Burcu: Verdiğiniz kararlarda güçlü bir şekilde yolunuzda ilerleyeceksiniz ama inatçılığınız ve olayları tek taraflı görmeniz sizi zorlayabilir. Aile ilişkilerinizde bu hafta sıcakkanlı tavırlar geliştirmeli, sevdiğinize anlayışla yaklaşmalısınız.

 

Kova Burcu: Haftanız ortak atılması gereken kararlarınızla sizi harekete geçirirken, dışarıdan gelecek olan şans ve fırsatlara karşı tepkisiz kalamayacaksınız. Herkes sizin yerinizde olmak istiyor, bu yüzden şikayet etmek yerine şükretmeye çalışın.

 

Balık Burcu: Bu dönem kendinizi iyi ve güçlü hissediyorsunuz ama yine de hayatınızda bazı belirsizlikleriniz olabilir. Hayatı kendinize ağırlaştırmayın, gelecek planlarınız için atacağınız adımlarda sabırsızlık etkisinden uzak durun. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön