1 - 7 Ocak 2018 haftası burç yorumu

Hande Kazanova, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

1 - 7 Ocak haftası nasıl geceçek?

Haftaya iletişimimiz hızlı başlarken, pazartesi öğle saatleriyle beraber ailemiz, yuvamız ve sevdiklerimiz önem kazanacak. Salı günü Yengeç burcunda oluşan Dolunay'la beraber ailevi konulara odaklanabiliriz. Bir yandan da başkalarına karşı anlayışlı ve sevecen tavırlarla yaklaşabilir, bu hafta fedakarlıklarla hareket edebiliriz. Hafta sonu fırsatlarımız yüksek olacak.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Yeni yıla ve haftanıza yarın oluşacak Dolunay etkisiyle başlayabilirsiniz. Evinize, düzeninize ve aile hayatınıza daha fazla odaklanacak ilginizi sevdiklerinize yönlendireceksiniz. Yardımsever tavırlarınız tüm hafta boyunca etkili olabilir.

 

Boğa Burcu: Yılın ilk gününe ve haftanıza Dolunay'dan alacağınız etkilerle giriş yapıyorsunuz. Yakın çevrenizde olup bitenlere daha fazla algınızı yönlendireceksiniz. Arkadaşlarınız ve çevrenizle beraber yapılacak işlerde düşünceli yapınızla hareket edebilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Yılın ilk gününe ve haftanıza Dolunay'dan alacağınız etkilerle giriş yapıyorsunuz. Kişisel istekleriniz bugün yerini maddi konulara ve sahip olduklarınıza yönelecek. Ortak parasal işlerinizde bu hafta ailenize ve sevdiklerinize yardım edebilir veya yardım alabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Sizin burcunuzda oluşan bir Dolunay'la yeniyıla ve haftanıza başlıyorsunuz. Yarın oluşacak Dolunay'da sağlığınız veya hayatınızla ilgili konular ön planda olabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışınız yüksek akabilir, enerjinizi yükseltin.

 

Aslan Burcu: Sosyalliğiniz bu hafta başı öğle saatlerine kadar sürerken, birkaç gün boyunca dinlenmek ve keyif yapmak isteyebilirsiniz. Yapılması gereken işlerinizde başka insanlara faydanız ve yardımınız olabilir. Kafanızda bir sürü plan var.

 

Başak Burcu: Yeni yılın ilk haftasına sosyal çevrenizde oluşacak bir Dolunay'la merhaba diyeceksiniz. Etrafınızdan duyacaklarınız bu birkaç gün hayatınızda etkili olabilir. Sevdiğiniz insana karşı duygularınız yoğun olurken özel hayatınızda romantik etkiler altındasınız.

 

Terazi Burcu: Kariyerinizde ve iş hayatınızda bu hafta önemli açılımlar elde edebilirsiniz. Aile hayatınızı ve işlerinizi iyi organize etmeniz gerekebilir. Bir yandan bunlarla uğraşırken diğer yandan aile hayatınız için yapılması gereken görevlerinizi de ihmal etmeyeceksiniz.

 

Akrep Burcu: Haftanıza ve yılın ilk gününe yarın oluşacak Dolunay'ın etkileriyle merhaba diyeceksiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar önemli olurken daha büyük meselelerle uğraşmak önem kazanabilir. Aşk hayatınızda romantik ve sevecen davranışlar önem kazanıyor.

 

Yay Burcu: Haftanız ve yeni yılın ilk günü ortak parasal konulara ilginizi çevirebilirsiniz. Harcamalarınız veya alışverişlerinizi gözden geçirecek önemli konulara odaklanacaksınız. Ailenize yardım etmek veya onlardan yardım almak önem kazanabilir.

 

Oğlak Burcu: Haftanız ortaklı işleriniz veya partnerinizin hayatındaki gelişmelerle başlayabilir. Bu hafta önemli iletişim işlerinizde ahengi ve mutluluğu yakalayabilirsiniz. Gelişen bir sürü konu ve var ve işlerinizi toparlamanız gerekecek.

 

Kova Burcu: Haftanız ve yılın ilk günü keyifli başlayan gününüz yerini yapılması gereken günlük işlerinize bırakabilir. Sağlığınıza ve işlerinize gereken özeni göstermeniz gerekecek. Sevgi dolu yaklaşımlar olumsuzluklar varsa onları yenmenize yerdımcı olabilir.

 

Balık Burcu: Bu hafta yarın oluşacak Dolunay'ın etkisiyle başlıyor. Aşk ve eğlence hayatınıza daha fazla kendinizi verebilir, çocuğunuza vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanların sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir, çevrenizle bir hareket edeceksiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön