6 - 12 Kasım 2017 haftası nasıl geçecek?

Hande Kazanova, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

6 - 12 Kasım haftası nasıl geçecek?

Haftaya Ay, İkizler burcundayken yakın çevremizle iletişime odaklanarak başlıyoruz. Bilgi alışverişleri hızlı olabilir. Salı günü Venüs, Akrep burcuna geçiyor. İlişkilerimizde tutkulu, yönlendirici etkilerle hareket edebiliriz. Perşembe günü güçlü insanlardan alacağımız destekler, güvenler yüksek olacak. Hafta sonu hayatımızda yapılandırmak istediğimiz değişiklikleri rahatlıkla hayatımıza katabiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün, yakın çevre ilişkilerinizde kendinizi iyi ve güvende hissedeceksiniz. Düşüncelerinizde moralinizi hemen bozmayın. Çevrenizdeki insanlarla iletişimi artırmaya odaklanabilirsiniz ama dalgınlıklar ve yanıltan duygusal tepkilere dikkat.

 

Boğa Burcu: Bugün parasal konularda değişken ve biraz da akılcı olmasını bileceksiniz. Sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde harcamalarınıza dikkat edin. İlk önce hoşunuza giden bir şey sonra aynı şekilde ilginizi çekmeyebilir.

 

İkizler Burcu: Siz hayatın tadına varırken, herkes sizin hızınıza ayak uyduramayabilir. Çevrenizdeki insanlardan, aynı dinamik hali beklememelisiniz ve bu enerjinizi özel hayatınıza aktarırken dikkatli olmalısınız.

 

Yengeç Burcu: Durgunluğunuz, yoğun iletişim trafiğine ve yakın çevre planlarınıza ayak uydurmanızı zorlaştırabilir. Yapmanız gereken bazı işleriniz gözünüzde büyütmeyin. Tatildeyseniz veya seyahatte kafanız dalgın olabilir.

 

Aslan Burcu: Değişik ortamlarda ve yeni yerlerde, ilginizi çekebilecek farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Davetli olduğunuz bir organizasyon varsa, gözler üzerinizde olacak. Özel hayatınızda, partneriniz karşı azıcık anlayışlı olun.

 

Başak Burcu: Bugün, göz önünde olacağınız kalabalık ortamlarda partnerinizle bazı duygusal yetersizliklere ve sorunlara açık olabilirsiniz. Bir yandan ailenizle olmak diğer yandan kendinizi dışarıya atmak arasında kalabilirsiniz. motivasyonunuzu yüksek tutmaya gayret etmelisiniz.

 

Terazi Burcu: Dış ortamlarda, daha önce gitmediğiniz yabancı yerlerde bulunmak hoşunuza gidebilir. Kendi başınıza kalmak istemeyeceksiniz. Tamamlamanız gereken işler için kendinizi motive edebilmelisiniz. Kafa karışıklıkları ve olumsuz duygulara dikkat edin.

 

Akrep Burcu: Halledilmeyi bekleyen bir takım işler gündeminizde oldukça yer kaplayabilir. Yapmayı unuttuğunuz bir ödeme sizi sıkıştırabilir.Duygusal konularda, eğlence ortamlarında harcamalarınıza dikkat edin.

 

Yay Burcu: Gün boyunca, sevdiğiniz insanla olan duygusal paylaşımlarınız önem kazanmaya başlıyor. İlişkinizde yaşayabileceğiniz ufak tefek pürüzlere hazırlıklı olun. Duygusal olarak kolay demotive olmaya hazırsınız.

 

Oğlak Burcu: Yapmanız gereken işler üzerinizde ağırlık oluşturabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan duygusal paylaşımlarınızda kafa karışıklıklarına hazır olmalısınız. Bulunacağınız ortamların tadını çıkarmalısınız.

 

Kova Burcu: Aşk hayatınızda, sevdiğiniz kişiye duyduğunuz duygularınız yoğunlaşıyor. Coşkulu bir tavrınız olabilir. Sosyal ortamlarda ise, kurduğunuz ilişkiler sizi yeteri kadar tatmin etmeyebilir. Maddi konularda harcamalarınız sizi yanıltmasın.

 

Balık Burcu: İlginizin ve zamanınızın büyük bir bölümünü aile ortamlarındaki aktivitelere yöneltebilirsiniz. Bir yandan da toplum içinde önemli görevler ve daha önceden yapılmış planlar sizi zorlayabilir.

 

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön