18-24 Eylül 2017 haftası nasıl geçecek?

Hande Kazanova, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

18-24 Eylül haftası nasıl geçecek?

Haftaya Ay, Başak burcundayken yapılması gereken işlerimizin üzerine eğilerek başlıyoruz. Bu hafta başı ilişkilerimizde heyecan ev farklılık hoşumuza gidebilir. Çarşamba günü yanılgılara dikkat edelim. Sabah saatlerinde oluşan Yeniay ile birlikte hayatımız yenileniyor. Cuma günü Terazi burcunun özellikleri ön plana çıkmaya başlayacak. Hafta sonu enerjimizi iyi kullanmaya çalışalım. 

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: Bugün, aşk hayatınızda sıra dışı ve farklı bir gün sizleri bekliyor. Yine yaratıcılığa dayalı işlerinizde de esnekliğiniz tam olacak. İletişime girdiğiniz insanlar size birçok konuda şans getirebilirler.

 

Boğa Burcu: Bugün, aile hayatınızda değişimleri kolay karşılayacaksınız. Her zamankinden daha hızlı, beklenmedik ve farklı bir gün olabilir. Parasal bir alışverişiniz olacaksa kendinizi iyi hissedeceksiniz.

 

İkizler Burcu: Bugün, sosyal çevrenizle gireceğiniz güzel ilişkiler sayesinde planladığınızdan daha farklı ve değişik bir gün geçirmeniz mümkün. Birarada olacağınız insanlarla öğle vakitlerinde keyfinizi artırabilir, planlar yapabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Bugün, iş alanlarınızda beklenmedik olaylarla parasal konularda şanslı etkilere sahip olacaksınız. Farklı ve sıradışı ilişkiler ve olaylar, beklediğinizden daha fazla para kazanmanıza veya parasal bağlantılar içine girmenize neden olabilir.

 

Aslan Burcu: Bugün, seyahatteyseniz oldukça şanslı, sıradışı ve farklı bir gün sizleri bekliyor. Diğer alanlarda da bu etkiyi üzerinizde hissedebilirsiniz. Kendinize baktığınız ve güzelleşmeye çalıştığınız bir dönem içindesiniz.

 

Başak Burcu: Bugün, gizemli konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekebilir. Başkalarına değişik şekillerde yardım edeceğiniz, sıra dışı ve farklı bir gün sizleri bekiyor. Hiçbir şey yapmasanız bile iş alanınızda güzel haberleriniz var.

 

Terazi Burcu: Bugün sosyal ortamlarda ve kalabalık alanlarda oldukça değişken, sıra dışı ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Özel hayatınızdaki değişimleri çevrenize iyi bir şekilde aktaracaksınız.

 

Akrep Burcu: Bugün, iş alanlarınızda oldukça farklı ve sıra dışı bir gün geçirebilirsiniz. Göz önünde yaşayacağınız ilişkileriniz, iş alanlarınızda size yeni kapılar açabilir. Diğer insanlardan alacağınız destekler yüzünüzü güldürecek.

 

Yay Burcu: Bugün, yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizde esnekliğiniz ve yeni şeyler tatma arzunuz size kazandırabilir. Sevdiğiniz insanla yapacağınız değişik ve farklı planlar gününüze neşe katacak.Tadını çıkarın.

 

Oğlak Burcu: Bugün, aile hayatınızda oldukça farklı ve sıra dışı bir gün yaşayabilirsiniz. Parasal konularda esnek olacaksınız. Heyecanınız yüksek olabilir. İş alanlarınızda duygularınızı saklamaktan kaçının.

 

Kova Burcu: Bugün, yakın çevrenizle yapacağınız ortaklı planlarınızda oldukça sıradışı ve farklı etkileriniz olacak. Yine sevdiğiniz insanla kısa vadeli değişik ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. İletişiminiz bugün hızlı olacak.

 

Balık Burcu: Bugün, iş alanlarınızda parasal konularda oldukça esnek ve farklı bir gün sizleri bekliyor. İş ilişkileriniz, parasal olarak size güzel getirilerin kapısını açabilir. Aile hayatınızda da kendinizi iyi hissedeceksiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön