10 - 16 Temmuz 2017 haftası nasıl geçecek?

Hande Kazanova, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

10 - 16 Temmuz haftası nasıl geçecek?

Haftaya Dolunay’ın etkileriyle başlıyoruz. Bugün devrede olan Güneş - Plüton karşıtlığıyla otorite figürleriyle olan ilişkilerimizde bazı sıkıntı ve sorunlar yaşayabiliriz. Önemli işlerimizde bozulmalar ve sıkıntılar oluşabilir. Hafta sonuna doğru hava yumuşuyor. Güzel etkilerle fikir ve düşüncelerimizi uygulayabilir, fırsat ve şanslarla karşılaşabiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burçların haftalık yorumu...

 

Koç Burcu: Bugün aile hayatınızda kendinizi mutlu ve güvende hissetme ihtiyacınız yüksek olmasına karşın, iş alanlarınızdaki mücadelelerin aile hayatınızdaki huzurunuzu bozması söz konusu olabilir. Aileniz arasındaki zorlanmalara bu hafta başı dikkat edin.

 

Boğa Burcu: Sadece kendi istek ve beklentilerinize odaklı olacağınız bugün, yakın çevrenizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi fikirsel olarak güç mücadelelerinin içinde bulabilir, bazı işlerinizde sıkıntılarla haftayı karşılayabilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Önemli işlere dahil olmayı bugün pek onaylamayacaksınız. Maddi konularda alacak verecek dengesini iyi oturtmanız gerekecek, ortaya çıkacak bir ödeme sizi zorlayabilir. Parasal konularda inatçılıktan kaçınmanız gerekecek.

 

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla mücadeleleriniz artabilir. Bugün tavırlarıyla sizi zorlayacak. Alıngan yapınızla olayları daha fazla büyütmeye hazır gibisiniz, bu ilişkiniz için iyi bir test, geçmek sizin elinizde.

 

Aslan Burcu: İş ve hizmet alanlarınızda olup biten olaylar sizi zorlauyor. Her şeyi kafanızda büyütmeniz işinizi ve sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Dolunay'dan alacağınız etkilerle olayları daha sakin karşılamalısınız.

 

Başak Burcu: Bugün, sosyal ortamlardaki ilişkileriniz ve aşk hayatınızda bir takım mücadeleler söz konusu olabilir. Arkadaşlarınız, özel hayatınızda bazı gedikler açabilir ya da tam tersi olabilir. Sakin olmak sizi koruyacak.

 

Terazi Burcu: Aile hayatınızda mücadeleleriniz devam ediyor, onlarla olan ilişkiniz bozulabilir. Kariyer ve aile arasındaki dengesizlikler sinirlerinizi çabuk geriyor. Dengeli yapınızı devreye sokmalısınız.

 

Akrep Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlar bugün değişik ortamlarda işinizi bozabilirler, onlarla gereksiz bir mücadeleye girebilir, ego sürtüşmelerine açık olabilirsiniz. Bugün fikirlerinizi ve yapacaklarınızı kendinize saklamalısınız.

 

Yay Burcu: Bugün yapılması gereken işleriniz devrede olurken, iletişiminiz hızlı akabilir. Hala maddi konuları rayına oturtabilmiş değilsiniz. Bu hafta başı maddi konularda bir takım mücadeleler ve sorunlar yaşamaya hazır olun.

 

Oğlak Burcu: Bugün özel hayatınızda baskı, kıskançlık, manipüle etme etkilerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Ortaklaşa işlerinizde de sorunlara açıksınız. Hayata güvenle bakmayı deneyin ve sevdiklerinize karşı inatçılıktan kaçının.

 

Kova Burcu: İş alanlarınızda insanların sizinle uğraşması ya da ortaya çıkacak bir sağlık sorununun işlerinizi engellemesi gibi etkileriniz olabilir. Bu aralar oluşan olaylarla hayat üzerinize geliyormuş gibi hissediyorsunuz. Gezmek, dolaşmak sizi rahatlatacak.

 

Balık Burcu: Size keyif veren her tür aktviteye kendi yakın çevrenizi dahil etmek isteyeceksiniz. Sosyal çevreniz, keyif aldığınız her tür konuda sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızla ve özel ilişkilerinizde güç çekişmelerine dikkat edin.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön