25 Şubat günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

25 Şubat günlük burç yorumunuz

Bu Pazar önemli sorumluluklarımız varsa bunlardan kaçmayacağız. Hayatın bizi desteklediğini görebiliriz. Yaratıcı, yardımsever ve anlayışlı konuşmalar devrede olurken, kadın erkek ilişkilerinde bazı anlaşmazlıklar yaşamaya karşı dikkatli olalım. Sürtüşmeler günün keyfine gölge düşürebilir.

 

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

 

Koç Burcu: Haftasonu yakın çevre ilişkilerinizde, yanınızda çalıştırdığınız insanların hayatında veya yanında çalıştığınız insanlara karşı daha fazla ilgili ve fedakar adımlarla ilerleyebilirsiniz. Dış ortamlarda çatışmalara ve anlaşmazlıklara dikkat edin.

 

Boğa Burcu: Bu pazar Sosyal ortamlarınızda yapacağınız bazı konuşmalarda söylediklerinizin netliğinden emin olun. Fazla duygusallıkla hareket edebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki, arkadaşlarınızla yapacağınız planlarda bazı anlaşmazlıklar oluşabilir.

 

İkizler Burcu: Duygusal kararlar almaya yatkın olacaksınız. Kafanızın netliğinden emin olmaya çalışın. Bu pazar özel ilişkilerinizde karşı tarafla anlaşmak kolay olmayabilir. Değer verdiğiniz insanları kolay harcamamaya çalışmalısınız.

 

Yengeç Burcu: Hafta içinde yaptığınız planları uygulamanın yolunu bulabilirsiniz. Kafanızda oldukça değişik fikirler olabilir ve siz bu fikirleri insanların hayrına ve yararına kullanabilirsiniz. Hayatınız için önemli adımlar atmak isteyeceksiniz.

 

Aslan Burcu: Harcamalarınızı sosyal ortamlarda daha kontrol altında tutmaya özen göstermelisiniz. Değişik deneyimler altında olacaksınız. Diğer yandan yapılması gereken işlerinizde özgüveniniz iyi çalışacak. Yalnız sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayabilir.

 

Başak Burcu: Sevdiğiniz insanla yapacağınız planlar, atacağınız adımlar önem kazanıyor. Aile hayatınızda bazı anlaşmazlıklarınız olsa bile sevdiğiniz insanla bir bütün olmak isteyebilirsiniz. Hayalkırıklıkları yaşamamak için gerçekçilikten uzaklaşmayın.

 

Terazi Burcu: İş hayatınız, günlük işleriniz veya sağlığınız için almanız gereken sorumluluklarınız sizi mutlu edebilir. Başkalarına her konuda hizmet etmekten, yardım etmekten keyif alacaksınız ama yemeye, içmeye olan düşkünlüğünüzü kontrol edin.

 

 

Akrep Burcu: Aşk hayatınızda veya varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinizde oldukça yaratıcı, besleyici, duygusal adımlar atacaksınız. Maddi konularda sevdiğinizle bazı fikir çatışmalarınız olsa bile hayatı keyifli yönlerinden görmesini bileceksiniz.

 

Yay Burcu: Evinizde misafir ağırlayabilir veya aile büyüklerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla yapacağınız planlar keyfinizi arttırabilir sabırsızlığınız ve anlık çıkışlarınız zaman zaman aranızda problemlere neden olsa bile durumu rahat toparlayabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Yakın çevrenizle yapacağınız kısa vadeli planlar devrede olacak. Özel hayatınızdaki insanı ve sevdiklerinizi  yanınızdan ayırmak istemeyebilirsiniz. Anlık çıkışlarınız ve patlamalarınız aile hayatınızda sinirlerinizi gerse bile, kendinizi kontrol edebilirsiniz.

 

Kova Burcu: Sosyal ortamlarda tepkilerinizi iyi kontrol etmelisiniz. Maddi konularda çıkışlarınız yüksek olabilir. Fedakarlıklarınızın sizi zorlamasına izin vermemek adına olaylara daha gerçekçi bakın. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz destekler yüzünüzü güldürebilir.

 

Balık Burcu: Kalbiniz boşsa bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda tepkilerinizi iyi kontrol edin. Cazibenizin yüksek olacağı bu dönemde hayalkurmayı, yaratıcı adımları seveceksiniz. Kilo aldıracak eylemlerden uzak durun.

 

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön