5 Ocak 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ay, Başak burcundayken neler olur?

Bugün sabah saatlerinde önemli işlerimiz varsa saat 11.11'den sonra yapmaya özen gösterelim. Ay, Başak burcuna geçecek ve işlerimizde daha rahat bir şekilde kendimizi göstereceğiz. Akşam saatlerinde hayatımızdan alacağımız keyif ve tatmin yüksek olabilir.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün, eğlenceli ortam ve konulara daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Kendinizi parasal konularda yetersiz hissetmemeye çalışın, harcamalarınız artabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber hareket edeceksiniz.

 

Boğa Burcu: Bugün, evinizin düzenine yönelik çalışmalarınız gündeme gelebilir. Özel hayatınızda sevdiğinizle birbirinizi anlamakta, aynı dili kullanmakta zorlanabilirsiniz. Hem kendinizi hem karşı tarafı rahatlatmalı, eğlenceye yönelmelisiniz.

 

İkizler Burcu: Yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Çalışıyorsanız, iş alanlarınızda duygusal dalgalanmalarınızı iyi kontrol etmelisiniz. Öğleden sonra ailenize ve yuvanıza daha fazla ilgi gösterebilir, yuvanız için harcamalarda, alışverişlerde bulunabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Bugün, sahip olduğunuz değerler sizin için önemli olacak ama parasal konulara daha sabit yaklaşacaksınız. Eğlence ve aşk hayatınızda harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekebilir. İletişiminiz öğleden sonra yakın çevrenizle hızlanıyor.

 

Aslan Burcu: Bugün yerinizde duramayacağınız bir gün olabilir. Duygusal iletişiminizde karşı tarafın yerine kendinizi koymadan hareket etmeyin. Günün ikinci yarısında maddi konularda yapılması gerekenleri devreye alacaksınız. Destekleniyorsunuz.

 

Başak Burcu: Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz üşengeçlik ve ağırlık, söz verdiğiniz insanlara karşı zorlanmanıza neden olabilir. Bir kere kendinizi harekete geçirdikten sonra rahatlayacaksınız. Öğleden sonra şartlar sizin tarafa geçiyor.

 

Terazi Burcu: Bugün, sosyal çevrenizden insanlarla görüşme arzunuz yüksek olacak. Aile hayatınızda üstlendiğiniz fedakarlıkları bugün bilinçli ve organize bir şekilde halledeceksiniz. Öğleden sonraysa ailenizle iletişiminiz sizi mutlu edebilir.

 

Akrep Burcu: Bugün yerinizde duramayan yapınızla sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz için hareket ederken hala bazı güvensizlikleriniz olabilir, artık bunlardan sıyrılın ve kendi amaçlarınız için harekete geçin.

 

Yay Burcu: Bugün, yabancı ortamlar ve yerlerde bulunma isteğiniz artabilir. Bir yandan da elinizde olmayan bazı konularda güvensizliklerinizi insanlara yansıtmamaya çalışın. İş alanlarınızda işlerin sizin istediğiniz şekilde ilerlediğini görebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Bugün, sezgileriniz sizi yönlendirebilir. Hayatınız için atacağınız adımlarda kalıcı ilişkiler kurmak üzere harekete geçebilirsiniz. Para harcamaları, ortak yapılacak planlar devrede olabilir. Gezmeye, dolaşmaya, hayatı anlamlandırmaya ihtiyacınız var.

 

Kova Burcu: Bugün, özel yaşantınız ve ikili ilişkilerinizde sevdiğiniz insanla yapılacak bir seyahat planı devrede olabilir. Ortak parasal konularda kafanızdaki planlar doğrultusunda ilerlemeli, iş hayatınızdaki fırsatları etkili bir şekilde yakalamalısınız.

 

Balık Burcu: Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz duygularla, iş ortamlarınızda veya evinize yönelik konularda tamamlamanız gereken işleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Özel hayatınız ve sosyal ortamlarda yapılacak planlar akşama doğru keyfinizi artırabilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön