Terazi erkeğine aşık olmak için 5 sebep

Kalbinizi bir Terazi erkeğine mi kaptırdınız? Nedenlerinizi çok iyi biliyoruz!

Terazi erkeğine aşık olmak için 5 sebep

Zodyak kuşağının en kararsız ama en uyumlu burcu olan Kova burcu erkeğine neden aşık olduğunuzu merak ediyorsanız işte size sebepler.

 

Dengelidir

Sanılanın aksine Terazi erkekleri dengesiz değildir. Tam tersine dengeli ayakları yere basan sağlam karakterli bir erkektir. Bu nedenle dengenizi kaybedip düşmeden sizi havada yakalayan bir erkektir. Kim yanında denge oluşturan bir erkek istemez ki...

 

İyi giyinir

Sokakta dolanırken şık, bakımlı bir erkek görürseniz bilin ki o Terazi erkeğidir. Nerede ne giymesi gerektiğini çok iyi bilir. Stil danışmanı olarak alışverişe götürülebilecek bir erkek her kadının hayalidir.

 

Hisleri çok kuvvetlidir

Olumsuzlukları önceden hissetme konusunda çok başarılıdır. Gelecek sorunları önceden sezer böylece soruların ortaya çıkmasına engel olabilir. Ya da çıkan sorunları hislerini dinleyerek kolayca çözebilir. Kendinizi onun hislerine teslim etmeniz içten bile olmayacaktır.

 

Hitabeti kuvvetlidir

Konuştukça konuşsun, size hep bir şeyler anlatsın istersiniz. Arkadaş ortamlarında herkes Terazi erkeğinin ağzına bakarsa şaşırmayın. Yaşadığı bir hikayeyi, okuduğu bir kitabı, yeni öğrendiği bir fıkrayı anlatma konusunda onunla yarışacak çok az kişi vardır.

 

Adaletlidir

Terazi erkeği olaylara objektif yaklaşma konusunda çok başarılıdır. İnsanları kolay kolay yargılamaz, sağduyuludur. Yardımsever olması sizi çok etkileyecektir. Hepsi bir yana kimsenin haksızlığa uğramasına tahammül edemez. Adaleti sağlamak için elinden ne geliyorsa yapar.

 

Burçlar arasındaki aşk uyumu
+7
Burçdaş ilişkileri Hayatınıza bir burçdaş girdiğinde sanki aynadan fırlamış gibi hissedebilirsiniz. Aynı burcu paylaşmak genellikle aynı hassasiyetlere sahip olmak, aynı tuhaflıkları ve aynı güvensizlikleri paylaşmak demektir. Bu tür bir ilişki insanın kendine dönmesini ve kendiyle yüzleşmesini zorunlu hale getirebilir. Kendinizi kabul edebildiğiniz müddetçe aynı burcu paylaştığınız partnerinizle anlaşmanız kolaylaşacaktır. Bunun yanında bireyselliğinizi korumalı ve romantik anlara da zaman ayırmalısınız.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön