1 Eylül 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ay, Oğlak burcunda

Bayrama, Ay Oğlak burcundayken giriş yapıyoruz. Duygusal olarak kendimizi ifade etmek kolay olmayabilir ama işlerimizi tamamlamak, görevlerimizi yerine getirmek kolay olacak. Birlik ve beraberlik duygusuyla, güçlü arzularla hareket edeceğiz. Bazı içzel streslerimizi iyi kontrol etmeye çalışalım.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: Bu bayram, hareketli ve iş bitirici olacaksınız yalnız bu aralar fazla sinirli ve etrafa karşı agresifsiniz. Bayramın ilk günü sizin gibi düşünmeyen veya hızlı olamayan insanlara karşı sabrınızı koruyun. Keyfiniz yerinde.

 

Boğa Burcu: Bu bayram seyahatte veya dış ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz. Çocuğunuza veya sevdiğiniz insana karşı anlayışınız yüksek olurken, gereksiz gerilimleri aşmaya çalışın. Fazla tatlıdan uzak durun.

 

İkizler Burcu: Para harcamalarınız ön planda olabilir. Aile hayatınızdaki kişilere karşı bu bayram anlayışınız yüksek olabilir. Daha önceden konuşulmuş bir meseleye yakın çevrenizde dikkat etmelisiniz.

 

Yengeç Burcu: Bu bayram yakın çevrenizdeki insanlarla, sevdiklerinizle olmak isteyebilirsiniz. Üzerinizdeki sinirlilik halini bayramın güzel havasını soluyarak üzerinizden atabilirsiniz. Parasal meseleleri kafanıza takmayın.

 

Aslan Burcu: Bayrama yapılması gereken işlerinize kanalize olarak başlayabilirsiniz, kendi istekleriniz ve düşünceleriniz bayram boyunca önemli olacak. Parasal harcamalarınızı bu bayram kontrol altında tutmalısınız.

 

Başak Burcu: Bu bayram daha çok kendi kişisel isteklerinize odaklanabilirsiniz. Hayata ve etrafınıza karşı keyfinizi arttıracak aktiviteler içinde bulunacaksınız. Ruhunuz ve vücüudunuz arasındaki bağlantıyı koparmayın.

 

Terazi Burcu: Bu bayram ailevi konu ve olaylar etrafındasınız bir yandan da eğlenceli aktivitelere yer vereceksiniz. Sosyal ortamlardaki kişiler yani arkadaşlarınızla bağlantılarınızda eski konulara çok daha önem verebilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Bu bayram iletişiminiz artıyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla kısa vadeli planlar içine girebilirsiniz. Sosyal ortamlardaki planlarınız tıkır tıkır işleyebilir. İş hayatınızda kafanıza takılanların huzurunuzu bozmasına izin vermeyin.

 

Yay Burcu: Maddi konular bu bayramda önemli olabilir. Bugün yapılması gereken işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Göz önünde olacağınız kalabalık yerlerde enerjiniz istediğiniz gibi çalışabilir. Stresten uzak durun.

 

Oğlak Burcu: Bayrama kendi isteklerinizi ön planda tutarak başlayacaksınız. Seyahatte veya tatildeyseniz bu ara size iyi gelecek. Ortak parasal konularda sevdiğiniz insanın istekleri ve harcamaları konusunda kendinizi çok doldurmayın.

 

Kova Burcu: Bu bayram biraz daha isteksiz ya da yorgun olabilirsiniz. Ruhsal olarak şifalanmaya ve kendinize vakit ayırmaya ihtiyacınız olabilir. Özel hayatınızda bazı eski meseleler yeniden açılırsa tepkilerinizi iyi kontrol edin.

 

Balık Burcu: Sevdiğiniz kişiyle konuşmalarınız ve planlarınız sizi sosyalleştirebilir. Bu bayram sosyal çevrenizdeki insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. İş alanlarınızın yorgunluğunu sevdiklerinizle atmayı deneyeceksiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön