2016 Kova Burcu

Hande Kazanova'dan yıllık burç yorumunuz

2016 yılında Kova burcunu neler bekliyor?

Bu sene başkalarının kaynaklarından en güzel şekilde faydalanabilirsiniz sevgili Kovalar. Maddi alanda titiz, detaycı, araştırmacı bir şekilde hareket ederseniz, şans sizden yana olacak.

 

Kredi, faiz, vergi, muhasebe alanlarınızda fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu süreçte beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Elinize sorunlu ve çözümü zor olan daha önceden uğraştığınız bir miras geçebilir. Eşinizin veya partnerinizin parasal olarak hayatında da güzel gelişmeler yaşanabilir. Sigorta ve vergi konularında şans sizden yana olacak. Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa önemli tarihlere dikkat ederek bu yükümlülüğün altına girebilirsiniz.

 

2016 yılında çevrenizi, arkadaşlarınızı gözden geçireceksiniz sevgili Kovalar. Dostlarınızın ve çevrenizdeki arkadaşlarınızın iç yüzünü göreceksiniz, bazılarıyla dostluklarınız daha sağlama binerken, bazılarına bu dönem veda edebilirsiniz. Bu dönem sizin gelecek planlarınızı, hayat yolunda kimlerle ilerleyeceğinizi belirlediğinden hayatınızdan bir şekilde çıkan, aranız bozulan insanlar sizi üzmesin. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz tarafından üzerinize yüklenen sorumluluklar olabilir. İdeallerinize ve hayallerinize ulaşmak için çok çalışabilirsiniz. Ama bu çalışmaların sonucunda istediğiniz sonuçları da yaratabilirsiniz.

 

İş/Para/Kariyer

Bu sene ortak parasal alanlarınızda güzel gelişmeler altındasınız. Başkalarının kaynaklarına dayalı işlerinizde önemli gelişmeler olabilir. Borç altına girerken dikkat etmeniz gereken tarihler 23 Mart-26 Mayıs tarihleri ve civarı olmalı. Yine parasal konularda tutulmalar size kapı açarken 09 Mart- 16 Eylül tarihlerinde parasal konularda önemli temalar ve sonuçlar karşınıza gelebilir. Para işlerinizin bu tutulmalarla hızlandığını göreceksiniz.

 

Yine 18 Haziran - 10 Eylül tarihlerinde parasal girişimlerinize dikkat etmelisiniz. Kariyer alanlarınızda 27 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında önemli girişimlerden kaçınmalısınız. Bu tarihlerde başlattığınız işleriniz fos çıkabilir ve bir takım sıkışmalar içine girebilirsiniz. Bu süreci strateji ve plan yapma dönemi olarak kullanmalısınız.

 

Yılın 2. yarısı 09 Eylülden sonra medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, ithalat, ihracat, yayıncılık, hukuk, iş seyahatleri, deniz aşırı ülkelerle girişilecek ticaret, turizm sektörlerinde başarı ve şansınız artmaya başlıyor. Bu işlerden birinde çalışıyorsanız bu tarihten sonra kapıların sonuna kadar açık olduğunu fark edeceksiniz.

 

Aşk/ Evlilik/ İlişkiler

Bu sene iş, kariyer ve parasal oluşumlar aşk hayatınıza daha az önem vermenize neden olabilir sevgili Kovalar. Aşk evinizin yöneticisi olan Merkür gerilemelerinde aşk hayatınızda ve varsa çocuklarınızla olan iletişiminizde sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. 18 Ağustos’ta devreye giren parçalı Ay tutulması kişisel hayatınızda önemli kararlar almanızı ve özel hayatınızı daha fazla önemsemenizi sağlayabilir.

 

Arkadaş bağlantılarınıza ve gelecek kararlarınıza Nisan - Haziran ayları içinde dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda fırsatların yılın 2. yarısından sonra daha güzelleşeceğini görebilirsiniz. Kalbiniz boşsa eğitim alanlarından, medyadan, seyahat halindeyken, değişik yerlerde hayatınızın aşkıyla karşılaşma ihtimaliniz yüksek.

 

Sağlık

Bu sene sağlığınız size çok problem çıkartmayacak sevgili Kovalar. Gelecek kaygılarınızı iyi kontrol ederseniz çok ciddi sıkıntılar yaşamazsınız. Jüpiter’den alacağınız etkilerle önemli sağlık sorunlarınızda ve ameliyatlarınızda rahat edebilirsiniz. Yine de 23 Mart- 26 Mayıs tarihlerinde ameliyatlardan uzak durun.

 

Sağlık evinizin yöneticisi Ay olduğu için tüm Ay tutulmaları zamanında sağlığınıza dikkat edin. Bu her zaman bir sorun yaşayacağınız anlamına gelmiyor ama sağlığınızda Ay’ın hareketleri önemli, bu da tutulma zamanları bu alanınıza gereken hassasiyeti göstermeniz gerektiğini vurguluyor. 23 Mart- 18 Ağustos- 16 Eylül tarihlerinde sağlığınıza gereken özeni gösterin.

 

Eğitim

Bu sene yılın 2. Yarısında eğitim ve öğrenim alanlarında gelişiminizi arttıracaksınız. Jüpiter’den alacağınız destekle sınavlarınızda kendi bildiklerinizi ortaya koyabilir, akademik konularda araştırma yapmaktan büyük keyif alabilirsiniz. Üniversite sınavınız için yıldızlardan alacağınız destekle arzu ettiğiniz bölümleri kazanmanız çok kolay olacak. Yine seminerler, kurslar sizi daha fazla geliştirebilir.

 

23 Mart’taki Ay tutulmasından sonra eğitimsel konuların hızlandığını görüyor olacaksınız. Bu tarih sonrasında üniversite akademik eğitim hayatınızla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir. Daha fazla kendi çevrenizde eğitim almak isterken uzak çevrelerden gelecek bir teklif, ortaya çıkacak bir şans sonucunda ilginizi bu alanlara yönelteceksiniz. Bu sene daha fazla bulunduğunuz şehrin ve çevrenin dışında yerler tercihleriniz olmalı, şansınız bu alanlarda yüksek.

 

 

HT Hayat Astroloji sayfasına gitmek için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön