14 Kasım 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

14 Kasım günlük burç yorumunuz

Ay Kova burcunda ilerlerken Güney Ay Düğümü ve Mars arasında kalıyor. Aşırı uçlarda olma, duygu patlamaları, telaş ve tedirginlik olası. Ani gelişen olaylar yaşanabilir. Geçmiş hesaplaşmaları öfkeli tartışmalara dönüşebilir. Gün boyu eşitlikçi, dengeli vasıflarımızla, sürekli karşıt fikir geliştiren, aksi güdülerimiz çatışma halinde olacaktır.

 

Ayurvedik astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

Günün rengi: Açık mavi

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: İş ortamında gerginlikler, ortak hedefler konusunda çatışmalar olabilir. Ani kararlar almaktan kaçının. Fırsat eşitliği yaratmak uzun vadede işinize yarayacaktır.

 

Boğa: Ast üst ilişkileri, otoriter tutumlar gün boyu sizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde iş ve kariyer alanınızda telaş, huzursuzluk söz konusu olabilir. Zihni faal tutmak ve yaratıcı olmak önemli.

 

İkizler: Kültür çatışmalarına dayalı yanlış anlaşılmalar olabilir. Sürekli karşıt fikir önermeden önce anlatılanı anlamak önemli. Gün oldukça yoğun ve hareketli geçecektir.

 

Yengeç: Sağlık konuları gündem olabilir. Dolaşım ve tansiyon hassasiyetleri açığa çıkabilir. Duygularınız çok değişken, kafanız karışık, dedikodudan kaçınmakta fayda var.

 

Aslan: Gün boyu ani tartışmalar, son sözü söyleme ihtiyacı gerginliklere yol açabilir. Eş ya da partnerin sağlık konuları sizi meşgul edebilir. Nezaket ve dengeyi korumak önemli.

 

Başak: Yenilenme ihtiyacınız ani alışverişlere dönüşebilir. Günlük işlerinizde telaştan kaçının. Önemli işleri son dakikaya bırakmayın. Tansiyon sorunu varsa günü kısa molalarla geçirmek faydalı olur.

 

Terazi: Gün boyu yönsüzlük hakim. Aşırı hassaiyet ve kıskançlıktan kaçınmak önemli. Romantik beklentiler karşılanmayabilir. Başkaları için borçlanmaktan kaçının. Çocuklar, yaratıcılık ve aşk alanınız gün boyu hareketli.

 

Akrep: Finansal konularda hareketlilik yaşanabilir. Beklediğiniz satış işleri biraz değer kaybıyla gerçekleşebilir. Kıskançlıkla gelişen şüpheci davranışlarınız gün boyu gerginlik, huzursuzluk yaratabilir.

 

Yay: Akrabalarla ilgili ani olaylar gelişebilir. Beklenmedik yolculuklar söz konusu olabilir. Zihniniz gün boyu çok hareketli. İşlerinizi kestirme yollara sapmadan, telaşa kapılmadan, kuralına uygun yapın.

 

Oğlak: Gün boyu gerginlik, kendinden emin olamama, duyguların ve zihnin çatışması sizi yoracaktır. Finansal ve üretim konularında hassas davranmak önemli. Sağlığınıza dikkat edin.

 

Kova: Geçmişten gelen husumetler ani olaylara yol açabilir. Planlarda geçici aksamalar yaşanabilir. Sürekli karşıt fikirlerle değer çatışması yaratmaktan kaçınmak önemli.

 

Balık: Günü beklentiler üzerine kurgulamayın. Planlar ve realite uyuşmayabilir. Üzüntü ve strese sebep olan olaylar gelişebilir. Gün boyu sağlık hassasiyeti olası.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön