10 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

10 Ekim günlük burç yorumunuz

Ay, sabah saatlerinde Akrep burcuna geçiyor. İlk görünümünü Akrep burcuna yeni giren Merkür ile yapıyor ardın da Venüs ile kavuşuma doğru ilerliyor. Zihinsel faliyetlerin yoğun olduğu bir gündeyiz. Merkür, Akrep burcunda derin düşünmeyi, spritüel ve maddi seviyede en iyisine ulaşma arzusunu yoğunlaştıracaktır. Olayların görünür yüzünün ardında yatan sebepleri araştırma arzusu gün yüzüne çıkarken, şüphe yoğunlaşacaktır. Gün boyu manipulatör düşünceler, ters ifadeler söz konusu olabilir.

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

 

Günün rengi: Gri, siyah

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Ödün vermeden hızla ilerleme arzunuz krizlerle engellenebilir. Durup dengeyi sağlama ihtiyacınız olacaktır. Aklına güvendiğiniz insanlardan danışmanlık almak günü rahatlatır. Ani ve öfkeli kararlar uzun vadeli sorunlara yol açabilir.

 

Boğa: Gün boyu ilişkiler önem kazanıyor. Fikir alışverişleri sürerken doğru yanlış kavramları tartışmalara yol açabilir. Kişileri yargılamadan, inatçı davranmadan ilerlerseniz dengenizi korursunuz. Sürtüşmelerden kaçının.

 

İkizler: Sizin için önemli olan bilgilerin, pratik yaratımlara dönüşmesi için gün verimli. Bilginin doğru anlaşılması, paylaşılması sizin sorumluluğunuzda olacak. Kararlı ve dengeli olmak önemli. Duygular fikirleri belirlerse gün sonunda proje geçersiz olur.

 

Yengeç: Aşk ve romantizm arzunuz yüksek. Sizi anlayan ve hoş tutuan insanlarla birlikte olmak isteyebilirsiniz. Dengeyi koruyup, sabırsız, irite eden ve fazla sahiplenen davranışlardan kaçınmak gün boyu önemli.

 

Aslan: Bugün düşünceleriniz duygularınızla eş güdümlü. Hedeflerinizi yenileme arzunuz var. Kendinizi özgüveni yüksek bir biçimde ifade edebilir ve hedeflerinize varabilirsiniz. Ailevi konulardaki gelişmeler nedeniyle yeni kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

 

Başak: Standartlarınızı yükseltmek için ihtiyaç duyduğunuz güce sahipsiniz. Gün boyu konsantrasyonunuz çok güçlü. Hedefleri gözden geçirip yenilerseniz, ay boyunca rahat edeceğiniz koşullar yaratırsınız.

 

Terazi: Finansal konular gün boyu sizi meşgul edecektir. Denkleşmesi zor olabilir, gün boyu harcamalarınıza dikkat edin. Yeni kaynaklar yaratmak ve üretmek için fikirleriniz olabilir, riskli başlangıçlardan kaçının, sade ve günün koşullarına uygun tercihler yapın.

 

Akrep: Yaratıcı becerilerinizin arttığı bu süreçte, gün boyu değişiklik yapma arzunuz var. Duygusal tepkileriniz ön planda olacaktır. Ani kararlar alıp uygulamayı, derin değişiklikler yapmayı arzulayabilirsiniz. Tedbiri elden bırakmadan sezgilerinize güvenin.

 

Yay: Bilinçaltınız gün boyu aktif. Geçmiş referanslı duygular nedeniyle kafa karışıklığı yaşayabilirisiniz. Bağışlayıcılık, şevkat ve kendini doğru anlatmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ani öfke patlamalarından kaçının.

 

Oğlak: Düşüncelerinizi paylaşıp, öneri alabileceğiniz bir gündesiniz. Gün boyu duygularınız anlam veremedeğiniz bir biçimde karışabilir. Problem açığa çıktığında durup, dengenizi yeniden sağlayarak ilerlerseniz gün verimli geçecektir.

 

Kova: Bugün yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Toplum önündeki duruşunuzu, sosyal bilinirliğinizi etkileyecek önemli konular gün yüzüne çıkabilir. Tedbirli davranıp, dengenizi korursanız en yüksek faydayı yakalarsınız.

 

Balık: Duygularınızı netleştirip, karar verip ilerlemelisiniz.. Bir süredir devam eden yönsüzlük hissi yerini kararlılığa bıraktı. Yeni yaratımlar, hayallerin tezahürü için imkanlar söz konusu ancak girişimleri sizin başlatmanız gerekir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön