5 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

5 Ekim günlük burç yorumunuz

Ay, Aslan burcunda ilerliyor. Bugün yüksek özgüven, canlılık, yaşamla uyum enerjisi var. Sosyal yardım konuları öne çıkabilir. Farklı işler yaratma, yüksek motivasyonla çalışmak için koşullar çok uygun. Venüs geri hareketi başladı, zaman zaman açığa çıkan huzursuzluk, yönsüzlük hissinin dengenizi bozmasına izin vermeyin. (Venüs Retrosunu detaylı anlattığım yazıyı okumanızı öneririm). Ani öfke patlamaları günü verimsiz kılar, kaçınmak ve dengeyi korumakta fayda var.

 

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

Günün rengi: Siyah ve Koyu kırmızı

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Yaratıcı becerileriniz gelişkin. Kabiliyetlere güvenerek denenmemişi denemek için gün uygun. Motivasyonunuzu yüksek tutmanız önemli. Zihinsel karmaşadan kaçınmalı, sosyal çevredeki tartışmalardan uzak durmalısınız.

 

Boğa: Bugün farklı işleri eş zamanlı yapmak için üzerinizde baskı olacaktır. İlişkilerden destek beklerken aksi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Kendi gücünüzle yol alacağınız işlere öncelik verin. Verimsiz işleri eleyin. Çatışmalardan kaçının.

 

İkizler: Öğrenme güdünüz çok yüksek. Meraklarınızı giderecek sizi canlandıracak eğitim olasılıklarını değerlendirin. Bilgilerini paylaşmaya direnen, huzursuzluk çıkaran insanlar gün boyu sizi meşgul edebilir.

 

Yengeç: İlgi alanınıza giren işlerde başarı ve gelirde artış olası. Zaman zaman huzursuzluk ve kaygı hisleri aktif olabilir. Kendinizi meşgul etmeniz, yeteneklerinize güvenerek çalışıp üretmeniz önemli.

 

Aslan: Öne çıkmak, ilgi alanınızda olan insanlarla temas etmek sizin için önemli. Geçmişten gelen ailevi konular gündem olup huzur kaçırabilir. Bugün önceliğiniz bireysel tatmin arayışınız olacaktır ancak ilişkilerde adil olmak önemli.

 

Başak: Bilinmeyeni anlama gayretiniz nedeniyle spritüel konulara ilgi duyabilirsiniz. Başkalarının sebep olduğu verimsiz işleri düzenlemek durumunda kalabilirsiniz. Bugün hedefleri gözden geçirip işe yaramayanları ayıklamakta fayda var.

 

Terazi: İlgi alanınıza giren konuları paylaşmak ve sosyal çevrede aktif olmak için koşullar uygun. İş kaynaklı gelirde beklenen gerçekleşebilir. Yeni projelere, ilişkilere başlamakta tedbirli davranın. Gün boyu huzur ve denge arayışınız olabilir.

 

Akrep: Geçmişten gelen işler gündem olabilir. Olaylar üst üste ani biçimde gelişip sizi yorabilir. Haberler gün boyu bekletip gelebilir. Sabrın sınandığı ve huzur bulmakta zorlandığınız durumlarda içe dönüp meditasyon yapmak faydalı.

 

Yay: Gün boyu sezgileriniz yoğunlaşıp içsel yolculuğun öze olduğunu anımsatacak. Huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Uzun soluklu eğitimler gündem olabilir. Dengeyi korumak ve gerginlikten arınmak için sohbet iyi gelir.

 

Oğlak: Kurallarınız ihlal edilip, düzeniniz bozulabilir. Bu sebeple açığa çıkan zihinsel karmaşa, kaos gün boyu veriminizi düşürecektir. Başkalarının tatmin olduğu olaylar size yetmeyebilir. Ani öfke açığa çıkabilir.

 

Kova: Gün boyu ilgi alanınıza giren konularla meşgul olup öğrenme merakınızı tatmin edebilirsiniz. Etrafınızdaki insanların sırları açığa çıkarken bu durum sizde güven sorunu yaratabilir. Sosyal becerileriniz eleştirilebilir. Ortak beğenilerinizin, ideallerinizin olduğu insanlarla vakit geçirmek iyi gelir.

 

Balık: Spritüel konulara ilgi ve merakınızın yüksek olduğu bir gündesiniz. Merakı deneyime dönüştürebilir, bildiğiniz konuları uygulayabilirsiniz. Somut sonuçlar almak için saflığı ve bilginin özünü korumak önemli.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön