5 Temmuz 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burcunuzu yorumladı.

5 Temmuz günlük burç yorumunuz

Bugün oluşan Güneş - Jüpiter olumlu açısıyla kendimizi birçok açıdan şanslı ve fırsatlı görebiliriz. Karşımıza değişik ve bizi destekleyen şanslar ve seçenekler gelebilir. Diğer yandan Merkür - Mars karşıtlığıyla düşüncelerimizi ifade ederken, konuşurken fikir ayrılıkları, sürtüşmeler oluşabilir.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu...

 

Koç Burcu: Bugün, aile hayatınız, emlak işleriniz, parasal konularda oldukça şanslı ve fırsatlı bir gün olabilir. Sizi destekleyen seçeneklerin karşınıza geldiğini göreceksiniz. Sosyal ortamlarınızda sert söylemlerden, konuşmalardan kaçının ve şanslı olduğunuz alanlara odaklanın.

 

Boğa Burcu: Birkaç gün boyunca iletişimsel konularda, ortaklı atılacak adımlarda, özel hayatınızda hayat size gülümseyecek ve istediğiniz şansların ve fırsatların karşınıza geldiğiniz göreceksiniz. Yalnız sinirli ve gergin tavırlardan kaçınmalısınız.

 

İkizler Burcu: Maddi konularda, hayatınızda alacağınız keyif konusunda perşembe günü oldukça şanslı ve iyimser olabilirsiniz. Parasal konularda korunduğunuzu göreceksiniz. Bu hafta fikir alışverişlerinizde aceleci ve sabırsız olmayın, konuşurken dilinizin kemiği olsun.

 

Yengeç Burcu: Bugün ve birkaç gün boyunca karşınıza gelecek olan fırsatlarla hayatın sizi koruduğunu, desteklediğini ve şans verdiğini göreceksiniz. Özel ilişkilerinizde, sanatsal ve kreatif alanlarınızda şansınızı iyi kullanmalı, karşınıza çıkan seçeneklere odaklanmalısınız.

 

Aslan Burcu: Ailevi ortamlarınızda, özel hayatınızda oldukça şanslı ve fırsatlı bir gün geçirebilirsiniz. Bu aralar geri plandasınız ama bu içe dönüş fırsatlarınızı artıracak. Özel hayatınızda sevdiğinizle sürtüşmelerden ve anlaşmazlıklardan kaçının.

 

Başak Burcu: Sosyal çevre ilişkilerinizden, organizasyonlardan, iletişimsel işlerinizden yana şansınız yüksek olabilir. Karşınıza güzel fırsatların geldiğini göreceksiniz. Diğer yandan sinirli ve agresif davranışlar ruhunuzu aydınlatmanızı zorlaştırabilir, her şeye bu kadar dertlenmeyin.

 

Terazi Burcu: Birkaç gün boyunca kariyerinizde güzel açılımlar elde edebilirsiniz. Maddi konularda önemli bir anlaşma devrede olabilir. İşlerinizin karşılığını alacaksınız ama sosyal ortalarda konuşmalarınızı biraz dizginlemeye çalışın.

 

Akrep Burcu: Bugün karşınıza gelecek bir eğitim, iş fırsatı yüzünüzü güldürebilir. İstediğiniz sonuçları rahatlıkla alacak, hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Toplum içinde sizi sinirli ve agresif kılan durumlardan uzak durmaya çalışın.

 

Yay Burcu: Eşinizin, ortağınızın parasal şansları ve seçenekleri sizi de mutlu edebilir. Ortak parasal işlerinizde güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerin geliştiğini göreceksiniz. Diğer yandan fikirlerinizdeki gitgeller sizi sinirli kılabilir. Konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz.

 

Oğlak Burcu: Özel hayatınızda güzel gelişmeler, sosyal çevrenizden gelecek olan önemli iş fırsatları sizi ve eşinizi çok mutlu edebilir. Kalabalık ortamlarda keyfinize diyecek olmayacak. Parasal konularda sinirli ve agresif tutumlardan kaçının daha olumlu sonuçlar üzerine odaklanın.

 

Kova Burcu: Kariyer ve iş alanlarınızda çok özel ve şanslı bir fırsat kapınızı çalabilir. Kendinizi iyimser ve şanslı görebilirsiniz. İş alanlarınızda yaptıklarınızın karşılığını alacaksınız. Diğer taraftan özel hayatınızı konuşmalarınızla çok fazla zorlamayın.

 

Balık Burcu: Özel hayatınızda, sanatsal işlerinizde güzel şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Eğitimsel konularda, medya işlerinizde, yurtdışı bağlantılı alanlarda şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Bir tek fikirlerinizdeki gitgelleri, agresifliği etrafınıza çok fazla yansıtmamaya çalışmalısınız.

 

Bugün doğduysanız...

Bugün doğduysanız; düşünceli ve liderlik özelliği belirgin, çekici bir insansınız. İnsanları çok kolay etki altına alıyorsunuz. Bu yüzden beraber olduğunuz insana ve çalıştığınız insanlara buyurganlığınızdan vazgeçmeli, kendi isteklerinizi dikte etmemeye özen göstermelisiniz. Bu sene, her şey istediğiniz gibi ilerleyebilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön