19 Mayıs 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

19 Mayıs günlük burç yorumunuz

Bu cumartesi itibarıyla Venüs, Yengeç burcuna geçiyor. İlişkilerimizde anaç, sıcak, empatik, düşünceli tavırlar öne geçebilir. Etrafımızdaki insanları, onların koşullarını, ülkemizin içinde bulunduğu durumu anlayabilir, duygusal anlamda güvende olma ihtiyacımızın arttığını görebiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugünden itibaren aile ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz. Vaktinizin çoğunu evinizde harcayabilir, misafir ağırlayabilirsiniz. Evinizde değişim yapmak istediğiniz konularla uğraşabilirsiniz. Boya, badana, tadilat, tamirat için uygun zamanlar.

 

Boğa Burcu: Bugünden itibaren yakın çevrenizle olan bağlarınız güçleniyor. Yine iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilişim, teknoloji, lojistik, kısa vadeli yolculuklara dayalı işleriniz varsa bu işlerinizde önemli ilişkilerle güzel şanslarla karşılaşabilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Bugünden itibaren maddi konularda ilişkilerinize odaklanacaksınız. Bu 3 haftalık döngüde kuracağınız ilişkiler size iyi kazandırabilir. Para kazanma beceriniz artarken, ailenize ve sevdiklerinize yapacağınız harcamalarınız da hızlanabilir.

 

Yengeç Burcu: Kendinizi, ailenizi ve çevrenizi seveceksiniz. Görüntünüzü değiştirmek isteyebilir, fiziki görüntünüzde yapacağınız ufak tefek değişikliklerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Kendinizi ve yapacaklarınızı önemseyeceğiniz bir dönem.

 

Aslan Burcu: Bugünden itibaren kariyer ve iş hayatınızı, girişimlerinizi biraz geriden takip edeceğiniz, daha doğrusu işlerinizi biraz yavaşlatacağınız bir 3 haftaya gireceksiniz. Yalnızlığı seveceğiniz bu döngüde yazmaktan ve kendinizi yazarak göstermekten mutlu olabilirsiniz.

 

Başak Burcu: Bugünden itibaren sosyal çevrenizde ve arkadaşlıklarınızda güzel ilişkileriniz başlıyor. Yeni tanışacağınız ortamlar, yeni insanlar size şanslı gelebilir. Arkadaşlarınızın sorunlarına ve işlerine anaç ve sevecen yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Kariyer ve iş hayatınızdaki ilişkilerinizden fayda sağlayacaksınız. Kuracağınız ilişkiler işinizde sizi ileriye taşıyacak. Toplum önü işlerinizde duruşunuzla insanların kalbini kazanacaksınız. Yine patronlarınız veya üstlerinizle olan bağlantılarınız kuvvetlenebilir.

 

Akrep Burcu: Değişik yerler görmek, gezmek isteyebilirsiniz. Seyahatleriniz, farklı kültürlerle olan bağlarınız kuvvetlenebilir. Sizi daha az tanıyan insanlarla daha rahat anlaşacaksınız. Medya, ticaret, yurt dışı bağlantılı işler, seyahatler hızlanıyor.

 

Yay Burcu: Bugünden itibaren ortak parasal işlerinizde arkadaşlarınıza ve ailenize yardım etmek önem kazanıyor. Banka, harcamalarınız ve giderlerinizde tutumlu yönlerinizi devreye sokabilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak, başkalarından yardım istemek için uygun olacak.

 

Oğlak Burcu: Sevginizi hayatınızdaki insana yönelteceksiniz. Beraber ilişkinizde önemli yol katedebilir, anlayışlı ve empatik yönlerinizle sorunlarınızı kolay aşabilirsiniz. Önemli iş birlikleri, yeni sözleşmeler, kontratlar yapmak için harika bir dönem.

 

Kova Burcu: Sevginizi ve ilişkilerinizi iş ortamlarınıza kaydıracaksınız. Yanınızda çalıştırdığınız kişilerle veya beraber çalıştığınız insanlarla bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Yine bu dönemde yemeye, içmeye olan düşkünlüğünüz artabilir.

 

Balık Burcu: Bugünden itibaren üç hafta boyunca çocuğunuza, aşkınıza, eğlenceli konu ve olaylara ilginiz artabilir. Sevmekten ve sevilmekten mutluluk duyacağınız bu dönemde karşınıza gelecek olan aşklar ve flörtler sizi besleyecek.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön