29 Mart 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Güneş - Satürn karesinin etkisindeyiz!

Bugün oluşan Venüs - Uranüs birleşimiyle parasal konulara ve ilişkimize bakış açımız farklı ve değişik olabilir. Beklenmedik olaylar yaşayabilir, farklı ve sıradışı olandan daha büyük keyif alabiliriz. Bugün devreye giren bir diğer açı Güneş - Satürn karesi, sorumluluklarımız bize ağır gelebilir, bazı işlerimizde zorlanmalar, sıkıntı ve sorunlarla karşılaşma ihtimalimiz var. Sakin olmak bize çok şey kazandırabilir.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Kendinizi, görüntünüzü değiştirmek ve farklı işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Diğer yandan size dayatılan iş sorumluluklarınız bu zamanlarda size ağır gelebilir. İş hayatınızda desteklenmediğinizi düşünebilir bunun sonucunda farklı kararlar almak isteyebilirsiniz.

 

Boğa Burcu: Beklenmedik konu ve olaylara açık olacaksınız. İlginç tesadüfler yaşayabilirsiniz. Diğer yandan yüksek eğitim, fikir ve inanç sistemlerinizin sorumlulukları, geleceğiniz için atmanız gereken adımlarınız üzerinizde baskı ve yük oluşturabilir. Bazı işlerinizde sorun ve sıkıntılara açık olacaksınız.

 

İkizler Burcu: Yeni tanışacağınız bir insan, farklı davranışlarıyla ilginizi çekebilir. Diğer yandan üstleneceğiniz parasal sorumluluklar bazı arkadaşlarınızla veya iş yaptığınız insanlarla işlerinizde sıkıntı ve sorun yaşamanıza neden olabilir. Bu sorunlar para kökenli sorunlar olabilir.

 

Yengeç Burcu: Ani ve beklenmedik oluşumlar sizi şaşırtabilir. İş ve kariyer alanlarınızda farklı ilişkiler ve davranışlar içine girebilirsiniz. Özel ilişkilerinizin sorumlulukları sizi zorlayabilir. Göz önünde olacağınız yerlerde sevdiğinizle anlaşmak kolay olmayacak, ilişkinizi çok fazla zorlamamalısınız.

 

Aslan Burcu: Aniden ortaya çıkacak bir eğitim, iş veya seyahat fırsatı sizi mutlu edebilir. Yine iş ve günlük hayatınızın sorumlulukları size ağır gelebilir, bir işinizde sıkıntı ve sorun yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda farklı fırsatların da yolda olduğunu göz ardı etmeyin.

 

Başak Burcu: Eşinizin veya sevgilinizin hayatında parasal olarak beklenmedik gelişmeler yaşanabilir veya siz farklı veya beklenmedik bir gün geçirebilirsiniz. Diğer yandan aşk, eğlence veya çocuk alanlarınızın sorumlulukları sizi zorlayabilir. Bazı iş bağlantılarınızın bozulduğuna şahit olabilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Özel ilişkilerinizde beklenmedik sürprizlere ve heyecanlara açık olmalısınız. İkili ilişkilerinizde farklı bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınız çabuk değişecek. Yine gün içinde özel hayatınızda bazı sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Aile ve ev sorumluluklarınız üzerinize üzerinize gelebilir.

 

Akrep Burcu: İş ve hizmet alanlarınızda beklenmedik ani olaylarla karşılaşabilirsiniz. İlginç insanlar size farklı bir bakış açısı kazandırabilir. Diğer yandan yakın çevrenizin sorumlulukları ve hayata dar gözlerle bakıyor olmanız iş alanlarınızda sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir.

 

Yay Burcu: Sizden farklı bir insanla tanışabilir veya aşka yelken açabilirsiniz. Evliyseniz, çocuğunuzla ilgili konularda da heyacan verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Diğer yandan bu tarihte riskten kesinlikle kaçınmalısınız. Parasal sorumluluklarınız üstünüze çökebilir ve eğlencenizden çalabilir.

 

Oğlak Burcu: Ev ve aile alanlarınızda beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Ya da ev alım, satım, kiralama işlerinizde ani gelişmeler olabilir. Diğer yandan sorumluluklarınızın bu dönem size ağır geldiğini düşünecek ve aile ilişkilerinizde sorunların sizi zorladığını da göreceksiniz.

 

Kova Burcu: Satış, reklam, pazarlama, eğitime dayalı işlerinizde kısa vadeli adımlar oluşabilir. Yakın çevrenizle beklenmedik bir plan içerisine girebilirsiniz. Diğer yandan beklenmedik olaylara ve sıkıntılara da açıksınız. Olumsuzlukların sizi aşağıya çekmesine izin vermemelisiniz.

 

Balık Burcu: Beklenmedik ve ani ortaya çıkacak bir fırsat sonucu elinize para geçebilir. Para iniş çıkışlarınızda olabilir. Diğer yandan sosyal çevrenizin sorumlulukları, gelecek sorumluluklarınız bazı sorunlarıda beraberinde getirebilir. Arkadaşlarınızla oluşacak parasal sorunlara dikkat etmelisiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön