27 Şubat 2018 burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Venüs - Plüton açısı bizi nasıl etkileyecek?

Bugün gökyüzünde devreye giren Venüs - Plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde sıkıntı yaşadığımız noktaları toparlamamız mümkün. İlişkilerimizde dönüşümlere ve değişime açık olabiliriz. Gün içinde özel ilişkilerimize daha fazla vakit ayırmamız gerekebilir.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün, sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket etmek durumunda olabilirsiniz. İş alanlarınızda birçok insandan gizli destek görebilirsiniz. Kafanızdaki planlar veya projeler için güçlü insanlardan yardım almak hiç zor değil.

 

Boğa Burcu: Kafanıza takılanlar ve yapılması gerekenler ruhen sizi zorlasa bile, işlerinizi tamamlayacaksınız. Sosyal çevreniz gerek ilişkilerinizde, gerekse ortaklı iş alanlarınızda sizi destekleyecek. Daha az tanıdığınız insanlar yaptığınız işlerde size yardımda bulunacak.

 

İkizler Burcu: Bugün hayatın keyif veren taraflarına odaklanmak isteyeceksiniz ama yine de içinizde sizi kemiren bir şeyler olabilir. Başkalarından parasal olarak alacağınız destekle, iş alanlarınızda istediğiniz fonları yaratacağınız bir dönem.

 

Yengeç Burcu: Bugün aileniz, büyükleriniz veya ev hayatınız daha fazla hayatınızın merkezinde olabilir. Özel hayatınızdaki sorumluluklarınız diğer insanlar tarafından desteklenecek. Ortaklı işlerinizde yaratıcı ve bir o kadar da sağlam ilişkiler devredye girebilir.

 

Aslan Burcu: Bugün yakın çevrenizle hızlı başlayan iletişim trafiğiniz, dış ortamlardan alacağınız haberlerle bölünebilir. İş hayatınızda etkili yöntemlerinizle hareket edecek, parasal konularda istediğiniz şartları sağlayacaksınız.

 

Başak Burcu: Aşk hayatınızda, özel ilişkilerinizde kalıcı ve güzel adımlar atılabilir. Ortaklaşa işlerinizde de bu etkiler altındasınız. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi her tür iş ve ilişki konusunda destekleyecek.

 

 

Terazi Burcu: Kendi isteklerinize yönelik geçirmek istediğiniz gününüz, sevdiğiniz insanla bazı zorlanmalara neden olabilir. Ailenizdeki insanların sağlığıyla ilgilenerek, günlük işleriniz için gereken gücü üzerinizde bulacaksınız.

 

Akrep Burcu: Bugün, geçmiş konu ve olaylar daha fazla ön planda olabilir. Hayatınıza dair attığınız adımların gerek özel hayatınızda, gerekse iş alanlarınızda desteklendiğini göreceksiniz.

 

Yay Burcu: Bugün sosyal ortamlarınız aktif olacak, arkadaşlarınızla vakit harcamak isteyebilirsiniz. Aile hayatınız ve ev konularınızda beklenmedik destekleriniz olabilir. Maddi olarak kendinizi şanslı ve güvende hissedebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Sosyal çevre ortamlarınızda veya grupsal işlerinizde etkili ilişkileriniz devreye girmeye başlıyor. Geleceğe yönelik işleriniz için önemli adımlar atılabilir. Kişiliğinizle insanları etkilemeniz hiç zor olmayacak.

 

Kova Burcu: Bugün bulunacağınız dış ortamlarda veya seyahatlerde kendinizi bulunacağınız ortamlara vermekte zorlanabilirsiniz. Geri planda tuttuğunuz gücünüzü, toplum için harcayabilirsiniz. İlişkilerinizi işleriniz ve planlarınız için kullanabilirsiniz.

 

Balık Burcu: Bugün ortaklaşa para konularında yaşayacağınız bazı şeyler canınızı sıkabilir, bu sizi çok üzmesin zira, sosyal çevrenizdeki güçlü ilişkileriniz kalıcı sonuçlar, güzel projeler adına sizi destekleyecek.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön