13 Aralık 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Güneş – Merkür kavuşumu bizi nasıl etkileyecek?

Bugün gökyüzünde oluşan Güneş – Merkür kavuşumuyla yarım kalmış, tamamlanmamış meselelerin yeniden karşımıza geldiğini görebilir, önemli çözümlemeler içine girebiliriz. Olayları farketmek, düşünmek, konuşmak ve çözüme kavuşturmak için güzel birgün. Daha önceden konuşulmuş işler karşımıza gelebilir.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Geleceğinize etki eden alanlarda yarım kalmış işlerinizin üzerine düşebilir, sıkıntı yaşadığınız sorunları giderecek ortamları yakalayabilirsiniz. Bazı konuların, tamamlanmamış meselelerin üzerinden bugün birkaç kez geçmeniz gerekebilir.

 

Boğa Burcu: Geleceğinize yönelik adımlarınız hızlanırken kafanıza takılan konuları halletmek için bugün kolları sıvamalısınız. Özellikle ortaklaşa parasal işlerinizde yarım kalmış, tamamlanması gereken konuların üzerine düşün, kafanız çözüme yönelik çalışacak.

 

İkizler Burcu: Özellikle ikili ilişkilerinizde eski konuların ve meselelerin üzerinden geçebilir, sevdiğinizle veya ortağınızla sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları çözüme kavuşturabilirsiniz. Görmediğiniz ve farketmediğiniz konular karşınıza gelebilir.

 

Yengeç Burcu: İş ve hizmet alanlarınızda hala çözüme kavuşması gereken konular olabilir. Yarım kalmış, tamamlanması gereken bir işinizin üzerine eğilebilirsiniz. Daha önceden konuştuğunuz bir iş gündeme gelebilir. Etrafınızdaki konulara mantıkla yaklaşacaksınız.

 

Aslan Burcu: Aşk hayatınızda eski konuşmaların sonuçları karşınıza gelebilir. Eski bir konu veya meselenin özüne inebilir, daha önceden konuştuğunuz bir işin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla paylaşımlarınız artabilir.

 

Başak Burcu: Aile hayatınızda bazı konuların üzerinden geçeceksiniz. Ailenizde eski konular, meseleler gündeme gelebilir. Eskiden konuşulmuş bir ev işinizi halletmek isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinizle konuşmalarınızı artırabilir, sorunlarınızı konuşabilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Eski bir mesele veya iş yeniden karşınıza gelebilir. İletişimsel işlerinizde birkaç konu üzerinden geçebilir ve böyle ilerleyebilirsiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde sıkıntılarınıza odaklanın.

 

Akrep Burcu: Maddi konularda daha önceden konuşulmuş konuları ve işleri gözden geçireceksiniz. Bugün önemli bir para meselesi, daha önceden konuşulmuş bir para işi karşınıza gelebilir. Bu alanlarda çözümlemeler yapabilir, mantıklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.

 

Yay Burcu: Hayatı gözlemleyebilir, eski meselelerin ve konuşulanların üzerinden geçebilirsiniz. Daha önceden görüşülmüş ama yarım kalmış bir proje karşınıza gelebilir. Sıkıntı ve sorun yaşadığınız konuların üzerine düşmek önem kazanıyor.

 

Oğlak Burcu: Gelecek adımlarınızda yarım kalan işlerinizi bir netliğe ve sonuca ulaştırmanız gerekebilir. Eski konuların etrafınızda döndüğünü görebilirsiniz. Bir olayın nasıl çözüme ulaştıracağınızı farkedebilirsiniz. Olayların derinine inmeye çalışın.

 

Kova Burcu: Sosyal ortamlarda, arkadaşlık ilişkilerinizde söz verdiğiniz konuları gözden geçirecek, eski arkadaşlarınızla iletişiminizi ve daha önceden konuşulmuş işlerinizi tamamlamanın yollarını bulacaksınız. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

 

Balık Burcu: Kariyerinizde ve iş hayatınızda sıkıntı ve sorun yaşadığınız konuların üzerinden geçebilir, doğru ilişkilerle sıkıntılarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Ya da daha önceden konuşulmuş bir proje veya iş yeniden karşınıza gelebilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön