3 Aralık 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova haftalık burç yorumunuzu yazdı.

Merkür Yay burcunda geriliyor

Bu Pazar günü Merkür Yay burcunda gerilemeye başlayacak. Seyahat, yüksek eğitim, davalar, legal meseleler, yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konular, medya, ticaret alanlarında iletişim sorunlarına ve sıkıntılarına açık olabilir. Kaza enerjileri yüksek olabilir, inançlarımızda kavgalara ve sürtüşmelere açık olabiliriz. Yine Pazar günü  İkizler burcunda yaşanacak, ve yöneticisi Merkür’ün geri gitmeye hazırlandığı dolunayı da işin içine katarsak haftasonunda sıcak günler bizi bekliyor. Aldanmalara, kandırılmalara, hayalkırıklıklarına ve yetersizliklere açık bir Dolunay yaşayacağız. Elimize geçen bilgileri iyi değerlendiremeye özen gösterelim.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu:  Bu dolunay  iletişimsel konularda hassaslıkları getirebilir. Kısa vadeli konulara ve çözümlere odaklanmalısınız.Merkür seyahat, eğitim, medya ve yabancılarla yapılacak iş alanlarınızda gerileyecek. Yabancılarla yapacağınız işlerde şartları iyice gözden geçirin. Yeni anlaşmalardan kaçının.

 

Boğa Burcu: Merkür ortaklaşa parasal alanınızda geriliyor. Bu süreçte borç alıp vermemeye, parasal konularda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Bu dolunay civarı parasal konulara odaklanacaksınız. Bir para mevzusu ortada dönebilir veya beklediğiniz bir para gecikebilir.

 

İkizler Burcu: Merkür özel hayat, ikili ilişkiler alanınızda geriliyor. Sevdiğiniz insanla birbirinizi yanlış anlama gibi etkileriniz olabilir. Dolunayda, özel hayatınızda hassas birkaç gün sizi bekliyor. Sorumluluklarınızdan kaçmayın ve yapmak zorunda olacaklarınızın sizi bunaltmasına izin vermeyin.

 

Yengeç Burcu: Dolunayda, bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir. Kadersel etkilerle yüzleşebilirsiniz. İş hayatınızdaki oluşumların karşılığında bazı hayalkırıklıkları ve iş sıkıntılarınız karşınıza gelebilir. Merkür iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda geriliyor. İşinizle ilgili konularda önemli kararlardan kaçının.

 

Aslan Burcu: Bu dönemde arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat edin. Hassaslıklar sosyal çevre ortamlarında sizi yakalayabilir. Ortaklaşa parasal konularda kendinizi yetersiz hissetmeniz mümkün. Merkür aşk hayatınızda gerileyecek. Sevdiğinizle iletişiminizde sıkıntılar oluşabilir.

 

Başak Burcu: Aile hayatınızda ortaya çıkacak bir olay iş ve kariyer hayatınıza yansıyabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızın akışında bu dolunay sorunlara açıksınız. Merkür ev, aile, yuva alanlarınızda gerileyecek, iletişim sorunlarına dikkat edin.

 

Terazi Burcu: Bu dolunayda seyahat ve eğitim konularında, yabancılarla yapılacak işlerinizde bazı hassaslıklara açık olabilirsiniz. Alacağınız haberlerin doğruluğunu kontrol edin.Yakın çevrenizle olan iletişiminize çok dikkat etmelisiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz, elektronik aletleriniz bozulabilir.

 

Akrep Burcu: Bu dolunay ortaklaşa para alanlarınızı tetikleyecek. Bu dönemde riskli işlerden kaçınmalısınız. Maddi kazançlarınıza odaklanmışken ortaya çıkacak bir borç veya ödeme sizi zorlayabilir. Parasal yatırımlarınızda yanılgılara açık olabilirsiniz. Sıfırdan bir işe kalkışmayın ve imza atmayın.

 

Yay Burcu:  Bu dolunayda özel hayatınızı mercek altına alabilirsiniz. Bu dönemde özel ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda bazı hassas kararlara açık olmalısınız. Merkür sizin burcunuzda geriliyor. Yanlış anlaşılmalara ve kendinizi yanlış ifade etmemeye özen gösterin.

 

Oğlak Burcu: Bu dolunayda işinizde önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Kafanızdaki planlarla birebir doğrultuda ilerleyecek olan oluşumlar gözünüzü korkutmasın. Önemli kararlardan uzak durun.Bu süreçte hiçbir şekilde anlaşmalara imza atmamalı, önemli girişimlerden kaçınmalısınız.

 

Kova Burcu: Dolunay aşk hayatınızı tetikleyecek. Bu dönemde aşk hayatınız daha fazla öne çıkabilir. Ya da varsa çocukla ilgili oluşumlar gündeminizde yer edecek. Para harcamalarınızda yanılgılara, aldanmalara dikkat edin. Önemli iş konuşmaları ve görüşmelerini birkaç hafta ertelemekte fayda var.

 

Balık Burcu: Dolunay ev, aile ve yuva alanlarınıza odaklanmanıza sebep olacak. İş hayatınızda aldığınız kararların doğruluğunu bu dolunayla ailenizle birlikte sorgulayabilirsiniz. İş hayatınızda bazı yanılgılar ve hayalkırıklıkları yaşayabilirsiniz. Merkür gerilemesini iş ve kariyer alanlarınızda yaşayacaksınız.

 

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön