15 Kasım 2017 burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

15 Kasım günlük burç yorumunuz

Bugün ve yarın öğle saatlerine kadar Ay, Terazi burcunda dolaşıyor. Astrolojide Terazi burcu böbrekleri, kalça ve basenleri, bel bölgesini temsil ettiğinden bugünler böbreklerimizi ve idrar yollarımızı üşütmemeye özen göstermeliyiz. Ev işlerinde evi havalandırmak, temizlik yapmak, cam silmek uzun süreli etki sağlayacaktır. Genel anlamda; ikili ilişkiler ön planda olacağından, ilişkilerimizi geliştirmek ve bitirmek için uygun günler. Tiyatro, konser, opera etkinlikleri hoş olabilir.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Sevdiğiniz insanla göz önünde olacağınız ortamlarda sorunlara açık olacaksınız. Karşı tarafı biraz daha anlamaya çalışın. Toplum içinde sinirli olmanız ve birden tepkiler vermeniz mümkün. Nazikliği elden bırakmayın. Maddi konularda güzel gelişmeler halen devam edebilir.

 

Boğa Burcu: Bugün, seyahatlerinizde veya uğraştığınız eğitim alanlarınızda bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda zorlanmalarınız ve iniş çıkışlarınız fazla olacak. Zorlandığınızda hayatınızdaki güzelliklere odaklanın. Özel hayatınızdaki insandan destek alabilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Bugün, aşk hayatınızda bazı sorunlar görülebilir. Duygusal konularda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Ortaklaşa para konularında elinizin ölçüsünün olmaması özel hayatınızda bazı sorunlar yaratabilir. İş konularındaki gelişmeler sizi mutlu edebilir.

 

Yengeç Burcu: Ev ve aile hayatınızdaki konular, özel hayatınızda zorlanmanıza ve sorun yaşamanıza neden olabilir. En ufak bir sorunda kendinizi savunma haline sokmamalı, alınganlıklarınızı geride bırakmalısınız. Özel hayatınızdaki güzel gelişmelere odaklanmalısınız.

 

Aslan Burcu: Bugün yakın çevrenizdeki iş ilişkilerinde sorunlar yaşayabilirsiniz. Düşünceleriniz hızlı değişiyor ve çevreniz buna ayak uydurmakta zorlanabilir. Arkadaşlarınızdan alacağınız haberlere mutlu olacaksınız. Aile hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir.

 

Başak Burcu: Paraya bakış açınız, eğlence ve aşk hayatınıza yapmanız gereken harcamalar konusunda size sorun çıkartabilir. Maddi konularda kendinizi şanslı hissetmeli ve canınızın istediğini yapmaktan geri durmamalısınız. İletişiminizi bugün canlı tutacaksınız.

 

Terazi Burcu: Bugün, ev ve aile hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. İlişkinizi zedeleyecek şeylerden kaçının. Biraz yalnız kalmak ve kafa dağıtmak isteğiniz yüksek olacak ama bunu gerçekleştiremeyebilirsiniz. Maddi konularda güzel gelişmelerinizi es geçmeyin.

 

Akrep Burcu: Beklenmedik konu ve olayların yakın çevre ilişkilerinizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Yakın çevrenize yetişmekte zorlanabilir, onlarla kuracağınız iletişimde gereksiz gerginlikler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda güzel açılımlarınız var, sıkıntılarınızda onlara odaklanın.

 

Yay Burcu: Arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize karşı kendinizi sorumlu hissediyorsunuz. Bugün sosyal ortamlarda sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizde sabırsızlık ve anlayışsızlık yüksek olabilir. Güzel jestlere güzel karşılık vermelisiniz. Ruhsal olarak kendinizi kontrol edebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Bugün, göz önünde olacağınız yerlerde ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Kolay öfkelenmelere açık olacağınızdan, tepkileriniz yüksek olabilir. Kafanıza takılan işlerinize çözümleri kolay bulabilirsiniz. Arkadaşlarınız keyfinizi yerine getirebilir.

 

Kova Burcu: Bugün, uzak seyahatlerde, eğitim ortamlarında veya uzakta bulunan insanlarla ilişkilerinizde bazı sorunlar görülebilir. Bulunacağınız çevrelerde işinizi yapmak ve bir an önce gitmek arzusunda olabilirsiniz. Herkesin sizi konuşacağı bu dönemde biraz rahatlamalısınız.

 

Balık Burcu: Ev ve aile ortamlarınızda mutlu ve keyifli etkiler altında olacaksınız. Ketum davranmayı tercih etmenize rağmen gün içinde duygusal zorlanmalarınızı, yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza yansıtabilirsiniz. Dış ortamlarda daha rahat nefes alıyorsunuz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön