03 Kasım 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Güneş-Neptün olumlu açısı bizi nasıl etkileyecek?

Bugün oluşan Güneş - Neptün olumlu açısıyla başka insanlar için yapacağımız fedakarlıklar, yardımseverliklerimiz devrede olabilir. Çevremize ve etrafımızda olup bitenlere karşı duyarlı olacağız. Enerjimiz ve egomuz düşük çalışacak. Venüs - Satürn olumlu açısıyla ilişkilerimizde kalıcı adımlar atabilir, düşünceli, ağırbaşlı tavırlarla hareket edebiliriz. Her tür iş, özel ve para ilişkilerimiz destekleniyor. Önemli işlerimiz için bugünün olumlu enerjisinden faydalanalım.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Geçmiş değerlendirmeleriniz ön planda olacak. Olaylara daha geniş açıdan bakacaksınız. Diğer insanlara maddi manevi yardım edebilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde sorumluluklarınızı gelecek planlarınıza taşımak bugün kolay olabilir.

 

Boğa Burcu: Özel hayatınızda keyifli ve yardımsever etkiler önem kazanacak. Bir yandan da sahip olduklarınızı önemseyeceksiniz. Aşk hayatınızda paylaşımcı yanlarınızı daha fazla öne çıkarmalısınız. Sanatsal işleriniz varsa güzel gelişmeler içinde olabilirsiniz.

 

İkizler Burcu: İş hayatınızdaki yardımsever ve fedakar etkileriniz ortaya çıkabilir. Ya da toplumsal konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda kalıcı adımlar atılabilir. Bugün güzel gelişmeler yaşanabilir.

 

Yengeç Burcu: Aşk ve eğlence hayatınız için fedakar, yardımsever ve şefkatli tavırlarınız ortaya çıkmaya başlıyor. Ortaklaşa iş yapıyorsanız ortağınızın etkili gücü sayesinde bir anlamda işlerinizi de toparlamanın yolunu bulacaksınız. Bu etkiler bugün işlerinizde kendisini gösterebilir.

 

Aslan Burcu: Sanatsal, yaratıcılığa dayalı işlerinizde doğru iletişim ve doğru ilişkilerle bugün istediğiniz adımları atabileceksiniz. Bir yandan da iş hayatınızda etkili insanların desteğini ve gücünü üzerinizde hissetmeniz mümkün.

 

Başak Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı ve yakın çevrenize karşı şefkatli ve yardımsever tavırlar içine gireceksiniz. Aile hayatınıza yapacağınız parasal destekler sizi mutlu edebilir. Yaratıcılığınızı, keyfinizi; eğlenceli konu ve olaylarla ortaya koymasını başaracaksınız.

 

Terazi Burcu: Günlük işlerinizde fedakar, yardımsever etkiler devrede olacak. Enerjinizi daha sağlam ve kuvvetli tutmanız gerekebilir. Yine de istediğiniz gücü kendinizde bulacaksınız. Aile hayatınızdan alacağınız destekler de zorlanmalarınızı aşmanızı sağlayacak.

 

Akrep Burcu: Bugün özellikle geri planda durduğunuz işlerinizde güzel, kalıcı adımlar atılabilir. Bazı parasal sıkıntılar yaşasanız bile iletişimsel konularda güçlü insanların desteğini de arkanıza alacaksınız. Sevdiklerinize fedakarlıklarınız artıyor.

 

Yay Burcu: Ailenize veya sevdiklerinize yapacağınız yardımlar, fedakarlıklar devrede olacak. Ev ortamlarınızda enerjinizi yüksek tutmalısınız. Parasal konularda güçlü ve etkili insanlarla bir araya gelebilirsiniz ya da işinizde güçlü ve etkili insanlardan destek görebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda ve yakın çevrenize karşı fedakar ve anlayışlı olacaksınız. Onlara karşı yumuşak karnınız devrede olabilir. Beklenmedik yerlerden alacağınız destekle kariyer ve iş hayatınızda kalıcı adımlarla ilerleyeceksiniz.

 

Kova Burcu: Toplumsal konularda yardımseverliğiniz, fedakarlıklarınız önem kazanıyor. seyahat, yabancılarla yapılacak işler, eğitim, hukuk konularında geleceğe yönelik adımlarınızı hızlandıracaksınız ve bu adımlardan da faydalanacaksınız.

 

Balık Burcu: Uzakta bulunan akrabalarınız ve daha az gördüğünüz insanlara karşı fedakar ve yardımsever etkileriniz devreye girmeye başlıyor. işinizde tahsil edemediğiniz bir alacak varsa ya da bir para işiniz varsa bu işinizi de kolaylıkla halledebilirsiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön