29 Ekim 2017 günlük burç yorumu

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ay, Kova burcunda dolaşıyor

Bugün Ay, Kova Burcunda dolaşacak. Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Baldır, bacak, ayak bileği, topuklarımıza yüklenmemeli ve zorlamamalıyız. Yeni insanlarla tanışmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak, kendimizi rahat ifade etmek için olumlu etkiler altındayız. Evcil hayvanlarımızın konularına eğilebiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Sosyal ortamlarınız aktif olacak, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle biraraya geleceksiniz. Güzel organizasyonlar ve davetler içinde yer alabilirsiniz. Özellikle iş konularında yakın çevrenizden destek almak istiyorsunuz.

 

Boğa Burcu: Güne göz önünde olmak isteyerek, kalabalıklar arasında bulunarak giriş yapacaksınız. Görüşmek istediğiniz insanlarla bir araya gelebilir, işleriniz üzerine konuşabilirsiniz. Biraz daha rahatlamaya ihtiyacınız var.

 

İkizler Burcu: Bugün, dış ortamlarda, hizmete yönelik işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Bugün farklı ve değişik ortamlarda bulunmak, seyahat planları yapmak isteyebilirsiniz. İş konularında kontrolünüzü biraz azaltın ve bugün dinlenin.

 

Yengeç Burcu: Bugün her şeyi düşünen ve ayırt etmek isteyen yapınızla hareket edeceksiniz. Kendinizi sevdiğiniz insana ait hissedebilirsiniz. Gün içinde para konularını gözden geçirebilirsiniz. Etrafınızdaki olayları farklı gözlerle göreceksiniz.

 

Aslan Burcu: Bugün özel hayatınıza ve ilişkilerinize ağırlık verebilirsiniz. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir. Beraber kalabalık ortamlarda, sosyal çevrelerde bulunabilirsiniz.

 

Başak Burcu: Günlük işleriniz ve hizmet etmeniz gereken alanlarınız aktif olacak. Bu alanlarda şansınızı kendiniz yaratmalısınız. Ama kontrolcü yapınızı dengeleyin, iletişiminiz bu aralar sizi zorlayabilir.

 

Terazi Burcu: Bugün eğlenceli konular ve aşk hayatınız önem kazanıyor. Daha az tanıdığınız insanlarla biraraya gelebilir, keyfinizi arttırabilirsiniz. Parasal konularda ve aile ortamlarınızda endişe ve kontrolden uzak durun.

 

Akrep Burcu: Bugün hayatınızda olup bitenleri ailenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Yapmanız gereken özel ve önemli işleriniz varsa harekete geçmekte zorlanabilirsiniz yine de işlerinizi başka bir güne ertelemeyin.

 

Yay Burcu: İletişiminiz hızlı akıyor. Hayatı sorguladığınız ve bazı konuları gözden geçirdiğiniz bu dönem, başkalarından beklediğiniz desteği almak kolay olmayabilir. Maddi konularda fazla kontrolcü olabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Bugün, arkadaşlarınızla olan konu ve olaylar daha fazla kafanıza takılabilir. Birkaç arkadaşınızla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Parasal konular ve sahip olduklarınız daha fazla çalışma arzunuzu kamçılayabilir.

 

Kova Burcu: Planlarınızı ve düşündüklerinizi söylemek, dile getirmek için uygun bir gün olacak. İş alanlarınız hala yoğunluklarla sizi zorluyor. Bugün şartları ve sağlığınızı çok zorlamayın.

 

Balık Burcu: Güne adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş konu ve olaylara takılı olsanız bile, gün içinde yapacaklarınızı organize edebilirsiniz. Aileniz duygusal konularda size gereken desteği gösterecek.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön