12 Temmuz 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Bugün saat 15.40'tan sonra...

Bugün sabah ve öğlen saatlerinde gününüzü daha iyi organize edebilir, esnek bakış açımızla olaylara farklı yönlerden başvurabiliriz. Öğleden sonra saat 15.40 - 18.51 arasında Ay, boşlukta olacağından önemli işleri bu saatler arasında yapmak akıllıca olmayabilir. Tamamlanması gereken işlerimizin üzerine eğilebiliriz. Akşam ve gece saatlerinde daha duygusal ve kararsız olabiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: Bugün sosyal alanlarınızda veya grupsal işlerinizde, keyfinizi yerine getirecek olumlu görüşmeler veya konuşmalar yapabilirsiniz. Gece saatlerinde biraz daha sakinleşecek, geçmiş konulara yöneleceksiniz.

 

Boğa Burcu: Bugün, akşama kadar iş ve kariyer alanlarınızın üzerine düşebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapılacak organizasyonlar ve planlarınız önünüzdeki birkaç gün etkili olabilir.

 

İkizler Burcu: Bugün dış ortamlar hayatınızda etkili olurken, gece saatlerinde iş konuları kafanızda yer edebilir. Kendinizi geliştireceğiniz ve istekleriniz için harekete geçeceğiniz bir gün olabilir.

 

Yengeç Burcu: Bugün ortaklaşa para konularınız ön planda olacak. Aşk hayatınızda ve çocuğunuzun alanlarında ciddi ve sorumlulukla hareket edebilirsiniz. Uzaklardan haberiniz var.

 

Aslan Burcu: Birkaç gündür özel hayatınıza odaklısınız ve bugün sevdiğiniz insanla sakin planlar yapabilirsiniz. Tutkularınız öne çıkabilir. Kafanızda her şeyi büyütmeye meyillsiniz.

 

Başak Burcu: Bugün gün içinde çalışmaktan ve kendinizi göstermekten zevk alacaksınız. İletişim konularında da kalıcı adımlar atılabilir. Akşam saatlerinde ve sonrasında sevdiğiniz insanla güzel planlar yapabilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Bugün aşkınızla yaratıcılığa ve sanata dayalı iş alanlarınızda güzel haberleriniz olabilir. Aşk dünyanızda desteklediğinizi düşüneceksiniz. Gece saatlerinde takıntılarınız devrede olabilir.

 

Akrep Burcu: Bugün aile ortamlarınıza vaktinizi harcayacaksınız. İşlerinizi evinizden ayarlayabilir, davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Gece saatleri hayatın daha keyifli alanları öne çıkmaya başlayacak.

 

Yay Burcu: Bugün, yakın çevrenizle ortaklaşa planlar yapabilir. Akrabalarınız ve sevdiğiniz insanla ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. İlerleyen saatlerde evinizde bulunmak, misafir ağırlamak öne çıkabilir.

 

Oğlak Burcu: Bugün, maddi konularda işlerinizin karşılığını rahatlıkla paraya dönüştüreceğiniz bir gün olabilir. Akşam vakitlerinde yakın çevreniz ve akrabalarınızla beraber hareket edebilirsiniz.

 

Kova Burcu: Bugün, keyfiniz bayağı yerinde olacak. İş alanlarınızdan alacağınız haberlere sevinecek, bir arada bulunacağınız insanlarla etkili çalışma planları oluşturacaksınız.

 

Balık Burcu: Bugün biraz isteksiz olabilirsiniz ama yine de işlerinizi geri planda durarak da gayet güzel halledebilirsiniz. Akşam saatlerinde kalbinizi hoplatacak güzel haberler alabilirsiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön