17 Nisan 2016 günlük burç yorumu

Hande Kazanova günlük burcunuzu yorumluyor

Mars geriliyor: Büyük projelerden kaçının

Bu Pazar yaşam enerjimizi, mücadele ve girişimlerimizi temsil eden Mars gerilemeye başlıyor. Mars gerilemesinde yeni bir projeye başlamak, büyük girişimlerde bulunmak, bir tartışmaya girmek, hukuki konulara bulaşmak ve uluslarası savaşa girişmek doğru olmayacaktır. Enerjimizi uluslararası ticaret, ilişkiler, davalar, seyahatler, eğitim konuları, medya alanları, din konularında, ortaklaşa parasal işlerde, derin girişimlerimizde ortaya koymakta zorlanabiliriz. Enerjimizde bazı içe dönüşler, geri çekilmeler oluşabilir. Girişimlerimizin engellendiğine, ağırlaştığına ve istediğimiz gibi gitmediğine şahit olabiliriz. Erkek figürleriyle anlaşmak kolay olmayabilir.

 

En iyisi bu süreçte eski konuları gözden geçirmeli, projelerimiz varsa onları yeniden yapılandırmalı, harekete geçmeden önce daha dikkatli ve sabırlı olmalıyız. 30 Haziran’a kadar işlerimize biraz ara vermek, yavaşlamak önem kazanabilir. Geçmişten insanlarla bir araya gelebilir, bu Mars gerilemesini hayatımızı yeniden düzenlemek ve strateji yapmak için kullanabiliriz. Yine pillerimizi şarj etmek ve biraz dinlenmek işimize yarayabilir.

 

Günlük burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön