Yay burcunun garip takıntıları

Tüm burçların kendilerine has özellikleri vardır. Kimisi son derece rahat, kimisi son derece gergindir. Kimisi sevgisini gösterir, kimisi kendine saklar. Bu farklılıklar takıntılarda da kendini gösterir.

Yay burcunun garip takıntıları

Bu yazımızda Jüpiter tarafından yönetilen yay burcunun garip takıntılarını derledik.

 

Bağımsızlık

Özgürlükleri bu burca mensup olanların hayat damarlarından biridir. Tek bir bağımlılıkları vardır, o da özgürlükleridir. Onun dışında hiçbir bağımlılık kabul edemezler.  Bunun en iyi yanı, kötü alışkanlıklara karşı da bağımlılık geliştirmemeleridir. Çünkü bağımlılıkların her türlü özgürlüklerini kısıtlayacaklarını çok iyi bilirler. İnsanlara bağlanma konusunda da sorunları vardır. Sadakatsiz değildirler ama çok sevseler de özgürlükleri bir tercih sebebi olursa özgürlüklerini tercih ederler.

 

Seyahat

Bir yay burcunun yapbileceği en iyi iş gezginliktir. Öncelikle, bu burç çok meraklıdır. Farklı kültürlere, farklı dillere karşı büyük ilgi duyar. Bu özelliklere, hareketi sevmesi de eklenince seyahat bir tutkuya dönüşebilir. Her ay mutlaka bir gezi planı yapar. Uzak, yakın fark etmez. Eğer gerçekleşmezse yedeğinde mutlaka başka bir gezi planı bile vardır. Yeni yerler keşfetmek, yeni şeyler öğrenmek, onların en sıkı sahip çıktıkları takıntıları arasındadır.

 

Şans oyunları

Bu şaşırtıcı gelebilir ama yay burçları şans oyunlarına gizli gizli büyük bir ilgi duyarlar. Jüpiter gezegeni onlara şans ve bolluk getirir, bu da onların şans oyunlarına karşı çok ilgili olmalarına neden olur. Büyük ikramiye kazanamasalar da ufak tefek bir şey kazanmaları yüksek ihtimaldir. Amaçları çok büyük paralar kazanıp zengin olmak değil, kazandıkları ile çevrelerine yardım etmek ve gezilerini finanse edebilmektir.

  

İlgi

Kendileri çevrelerini sık sık ihmal edebilir, zaman zaman sorumsuz davaranabilirler. Ama kendileri ihmal edildiğinde dünyayı başınıza yıkabilecek potansiyele sahiptirler. İlgi konusunda son derece takıntılıdırlar. Bunu kıskançlıkla karıştırmamak gerekir. Aslında hiç kıskanç değil, hatta son derece rahattırlar ama onlarla ilgilenmediğinizde çok sinirleri bozulur. İlgi çekmek için ellerinden geleni yapmaktan hiç çekinmezler, hatta, gizemli bir şekilde birden hasta olabilirler bile.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  10 Haziran 2019 Pazartesi 14:40

  TESSEKKÜR

  Cevapla
 •  
  30 Mayıs 2019 Perşembe 13:19

  yay kadınlarından uzak durun ben yandım siz yanmayın ,ilgisiz uçuk kaçık

  Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön