Yengeç burcunun gizli saplantıları

Saplantı herkeste bir miktar bulunsa da limiti aşınca hayatı yaşanmaz bir hale getirebiliyor. Acaba Zodyak Kuşağı’nın romantiği Yengeç burcunun gizli takıntıları neler?

Yengeç burcunun gizli saplantıları

Geçmişe mazi diyemez

Bir romantik olmanın olmazsa olmazı tabii ki geçmiş takıntısıdır. Yengeç burcu arkasına bakmadan yürüyemez. Geçmişten getirdiği bavulları her zaman yanında olacaktır ve onları fırlatıp atmaya da hiç niyeti yoktur. Odasında taa çocukluğundan kalma oyuncakları görebilirsiniz. Hayatı bir müze gibi geçmiş anılar üzerine kuruludur.

 

"En son kaça olur?"

Yengeç burcu biriyle alışverişe çıkmak bazen bir işkenceye dönüşebilir. En ucuz şey için bile satıcı ile pazarlığa tutuşabilir. Aldığı şeylerin ucuzluğu ve indirimi ile böbürlenmeye bayılır.

 

 

Sevgi

Bir Yengeç her şeyin azıyla yetinebilir ama sevginin azıyla asla! Sevgi takıntıları romantik ilişkilerinde güven sorunlarına neden olabilir. Çünkü ne yaparsanız yapın daha çok sevgi isterler. Hassas ve kırılgan olmaları nedeniyle kalplerini kırmak çok kolaydır. Yengeç burcunu mutlu etmek için üzerine titremek gerekir.

 

Anneler ve çocukları

Yengeçler ailelerine çok düşkündürler. Öyle ki kimisi anne babasına kimisi de çocuklarına saplantı derecesinde düşkündür. Gözünün önünden ayırmak istemez.

 

Rutin alışkanlıkları

Herkesin bir rutini vardır fakat Yengeç burçları rutinleri konusunda takıntılı denecek kadar hassastırlar. Spontane durumlardan bu nedenle rahatsız olurlar. Her yerde kendi rutinlerini korumaya çalışırlar. Bu nedenle kısa bir tatile bile çıksalar birkaç bavul ile onları görmeniz mümkündür.

 

 

Burçların en zayıf kişilik özellikleri
+12
Koç: Zodyak kuşağının ilk burcu Koçlar kontrolü ele almayı severler. Kendilerinden başka kimsenin orumluluğu ele almasını istemezler. Doğuştan lider olan bu burç çok sık aşka gelir ve başkalarından gelen düşüncelere ve sözlere çok itibar etmezler. Kendi istediklerini başkalarına yaptıramazlarsa çabucak öfkelenebilirler.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön