Kova burcu erkeğine aşık olmak için 7 neden

Ocak sonu Şubat başı doğan Kova burcu erkeklerinin aşık olunası özelliklerini sıraladık…

Kova burcu erkeğine aşık olmak için 7 neden

Kova erkeği çekicidir

Parça parça baktığınızda size çok da yakışıklı gelmese bile gördüğünüzde birden çekim gücüne kapılırsınız. Adeta çok güçlü bir mıknatıs gibi sizi kendi manyetik alanına hapseder ve oradan ayrılmak çoğu zaman çok zordur.

 

Kova erkeği kibardır

Sizinle konuşmamak için kelimelerini çok dikkatli seçen bir erkekle tanıştıysanız o kova erkeğidir. Herkese karşı oldukça nazik ve içtendir. Yapmacık veya küçümser bir naziklik değildir onunki yüreğinin ta derinlerinden gelen bir içgüdüyle bu şekilde davranır.

 

Kova erkeği pozitiftir

Hayatınızda ne kadar olumsuz düşünce varsa hepsini tek tek olumluya çevirebilmek gibi özel bir yeteneğe sahiptir. Siz en kötüsünü düşünürken o hep olumsuzluklardan fırsatlar yaratmaya ve aleyhine olan durumları lehine çevirmeye odaklanır.

 

 

Kova erkeği mantığıyla hareket eder

İçten içe duygusal bir yapısı dahi olsa, duygularını dışarı yansıtmaz ve hayatını yönlendirmesine izin vermez. Her durumda soğukkanlılıkla hareket ederek birçok durumdan yanlış fikirlere yönelmeden kolayca sıyrılabilir. Öyle ki sizin için iyi olana sizi de mantığıyla yönlendirebilir.

  

Kova erkeği farklıdır

Geleneksel ve yöresel şeylerle uzaktan yakından alakası yoktur. Bulunduğu yerlerde her zaman farklı fikirleriyle ve yaşam biçimiyle ayırt edilebilir. Basmakalıp düşüncelerden uzak olduğundan sizi de basmakalıp bir ilişkinin içine sürüklemeyecek, yeni şeyler denemeye her zaman açık olacaktır.

 

Kova erkeği kurduğu aileye düşkündür

Kova erkeği seçtiği arkadaşlarına ve seçtiği eşe çok değer verir. Kurduğu arkadaşlıklar onun için kardeşlik bağı kadar önemlidir. Sevdiği kadınla birlikte olduğu sürece etrafına neşe saçar. Beraberken sıkılmazsınız.

 

Kova erkeği yardımseverdir

Takıldığınız bir konuda, yardıma ihtiyacınız olduğunda gözünüz asla arkada kalmaz. Her türlü zor durumda yanınızda kova erkeğini bulursunuz. Hem herkese yardım eder hem de kendi sorumluluklarını asla bir kenara atmaz. Çok yönlü olduğundan her yere yeter.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön