Oğlak burcu 2016

Hande Kazanova, Oğlak burçları için 2016 yılını yorumladı

2016 yılında Oğlak burcunu neler bekliyor?

2016 yılında olaylar kontrolünüz dışında gelişebilir. Kontrol etmeyi seven bir burç olarak bazı şeyleri kontrol edemeyeceksiniz, etmememelisiniz de. Kaderinizin sizin uzun vadede hayrınız için çizdiğine razı gelmeli, bazen zorlansanız da yaşadığınız olaylardan önemli sonuçlar çıkarmalısınız. Bunu  bir tamamlanma süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz hissetmemelisiniz. Aslında mistik konulara, gizemli ve ruhsal öğretilere olan merakınız ve isteğinizle gelişime yıl boyunca fazlasıyla açık olacaksınız.

 

Bir yandan da  gelişiminizi medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, ithalat, ihracat, yayıncılık, hukuk, iş seyahatleri, eğitmenlik, eğitim, deniz aşırı ülkelerle girişilecek ticaret, turizm sektörlerinde arttırabilirsiniz. Bu işlerden birinde çalışıyorsanız kapıların sonuna kadar açık olduğunu ve çeşitli fırsatların karşınıza geldiğini farkedeceksiniz. Bu alanda bir işiniz olmasa bile, bolca seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Medya alanlarında ve hukuksal süreçte şanslarınız yüksek olacak.

 

İş/Para/Kariyer

2016 yılında yabancılarla yapılacak işler, ithalat, ihracat, seyahat, turizm, eğitimsel konular, yurtdışı bağlantılı işler, hukuk, medya alanlarınızda güzel çalışmalar ve fırsatlar içine gireceksiniz. Bu süreçte elde edeceğiniz bilgilerle, kendinizi eğitebilir, daha fazla geliştirebilirsiniz. Yılın 2. yarısında kendinizi ve işinizi ön plana çıkartacaksınız. Kariyer hayatınızda 09 Eylül’den sonra çok önemli şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Eylül ayı ve sonrasında kariyerinizde sizi kimse tutamayacak.

 

23 Mart’taki Ay tutulması kariyerinizde önemli sonuçları ve olayları karşınıza getirebilir. Yine 18 Ağustos’taki tutulmada maddi konularda önemli sonuçlara ve seçeneklere sahip olacaksınız. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, medya, ticaret, bilişim, teknoloji sektörlerindeki işler ve konular 09 Mart, 01 Eylül, 16 Eylül tarihlerindeki tutulmalarla tetiklenecek.

 

Yurtdışı bağlantılı işlerinize 23 Mart-26 Mayıs tarihlerinde dikkat etmelisiniz. Yine Mars’ın kadersel alandaki gerilemesi 17 Nisan- 27 Mayıs tarihleri arasında devrede olacak. Çok büyük girişimlerden ve adımlardan bu tarihlerde kaçınmalısınız. Bazı girişimleriniz fos çıkabilir ve yatırımlarınıza zarar verebilir.

 

Aşk/Evlilik/İlişkiler

Bu sene daha çok hayatınızdaki gelişmelere odaklı olacaksınız sevgili Oğlaklar. Hayatınızda büyük elemeler yaparken ve bir yandan da iş anlamında şanslara sahip olurken özel hayatınızı çok fazla ihmal etmeyin. 04-10 Ocak doğumlular Uranüs’ten alacakları sert açılarla yılın ilk 3 ayında ev ve aile hayatlarında gerginliklere ve sıkıntılara açık olacaklar. Sevdiklerinize karşı anlayışla yaklaşmak önemli olmalı. 10-17 Ocak arası doğan Oğlaklarsa Nisan ayından sonra bu etkiye sahipler ve yaz aylarına kadar dikkatli olmalılar.

 

Yılın 2. Yarısından sonra 09 Eylül itibarıyla aşk hayatınız ve aile kurma gibi etkileriniz öne çıkabilir. Evliliğe adım atabilir, toplumsal statünüzü evlilikle besleyebilirsiniz. Yine bu süreçte eşinizin veya partnerinizin ailesiyle olan ilişkileriniz güzel olacak.

 

09 Mart- 16 Eylül tarihlerinde yakın çevrenizdeki konu ve olaylar hızlanıyor. Akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki gelişmeler sizin hayatınızı da ilgilendirebilir.

 

Sağlık

Bu yıl yaşayacağınız olaylar sonucunda bazı şeylere müdehale edememeniz, hayatınızı kontrol edememeniz yüzünden bazı sinirsel hastalıklara açık olacaksınız. Olumsuzluklardan kurtulmalı, pozitif düşünce yapınızı daha fazla öne çıkartmalısınız. 17 Nisan - 27 Mayıs arasında enerjinizi ortaya koymakta zorlanabilir ve hastalıklara davetiye çıkarabilirsiniz. Bu süreçte fiziki ve ruhen sağlığınıza dikkat edin. Dikkat etmeniz gereken tarihlerden bir tanesi de 24 Ağustos, bu dönemde kendinizi çok zorlamayın ve hayata karşı daha fazla esnek olun.

 

Merkür sizin sağlık evinizin yöneticisi olduğundan, merkürün gerilediği zamanlarda sağlığınızla ilgili sorunlara da açık olabilirsiniz. Özellikle 05 - 25 Ocak merkür gerilemesinde dikkatli olun.

 

Eğitim

Bu sene eğitim ve öğrenim  alanlarında en şanslı burçlardan bir tanesi sizsiniz sevgili Oğlaklar. Jüpiterden alacağınız destekle sınavlarınızda kendi bildiklerinizi ortaya koyabilir, akademik konularda araştırma yapmaktan büyük keyif alabilirsiniz. Üniversite sınavınız için yıldızlardan alacağınız destekle bu yıl arzu ettiğiniz bölümleri kazanmanız çok kolay olacak. Yine seminerler, kurslar sizi daha fazla geliştirebilir. Tutulmaları da eğitim alanlarınızda yaşayacaksınız. 09 Mart - 01 Eylül - 16 Eylül tarihlerindeki tutulmalar eğitim, yurtdışı eğitimi, akademik konularda önemli olayları karşınıza getirebilir. Tutulmalar eğitim hayatınızı yeniden şekillendirmenize yardımcı olacak olayları tetikleyecek. 01 Eylül’den sonra akademik hayatınıza yurt dışında devam kararı alabilirsiniz.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
  •  
    03 Aralık 2016 Cumartesi 11:51

    Ogalak burclarina 2016 dada hamilelik gorukuyormu cevaplarmisiniz acil

    Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön