Koç Burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına ortaklaşa para konuları, banka ödemeler, borç alacak, verecek dengesi, kredi ve başkalarına ait para konularıyla giriş yapıyorsunuz sevgili Koçlar

Koç Burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına ortaklaşa para konuları, banka ödemeler, borç alacak, verecek dengesi, kredi ve başkalarına ait para konularıyla giriş yapıyorsunuz sevgili Koçlar… Bu ayda hayatınızda bazı önemli kararlar ve değişimler gündeme gelebilir. Sevdiğiniz insana karşı duygusal tavırlarla yaklaşabilirsiniz. Cinsellik sizin için önemli ve ilişkilerinizde tutkuların olması gerektiğine diğer burçlardan daha fazla inanıyorsunuz. Bu da zaman zaman ilişkilerinizi zorluyor ve bu alanlarda duygusal kararlar alarak veya tepkiler vererek hareket ediyorsunuz.

 

Aybaşında sosyal çevre alanlarınızda veya arkadaş ortamlarınızda parasal konularda harekete geçmemeye çalışın. Borç almayın veya vermeyin çünkü aldatıcı veya net olmayan koşullar altında olacaksınız. Kolay kandırılmaya veya sömürülmeye müsait olabilirsiniz. Ortaklaşa girilecek işleriniz konusunda da dikkatli adımlar atmalısınız.

 

2 Kasım sonrası artık iletişiminizde rahatlamalar görülebilir. Olaylara karşı daha ateşli ve mantıklı yaklaşımlar sergilemeye başlayacaksınız. Aynı şekilde birkaç haftadır üzerinizde hissettiğiniz kıskançlık, sahiplenme duygusu ilişkilerinizde yerini, özgür tavırlara ve hareketlere bırakabilir. Sizden farklı insanları sevecek, değişik yerlerde bulunmak isteyeceksiniz. Din, felsefe ve hayata dair konuşmalarınız hızlanabilir. Eğitiminiz devam ediyorsa veya kendinizi geliştireceğiniz bir kurs arıyorsanız bu ay rahatlıkla harekete geçebilir ve isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öğrenci Koç'lar iyi bir dönem içerisinde bulunuyor olacaklar…

 

8 Kasım’da aşk hayatınız ve sosyal ortamlarınızda yanıltıcı etkiler altında olabilirsiniz. Bu birkaç gün vereceğiniz kararlar, uzun vadede aldatıcı olabilir. Siz ilişkinizden ve verdiğiniz kararlardan emin olsanız bile, yaşanılanlardan sonra hiçbir şeyin o kadar kesinlik ve netlik içinde olmadığını farkedebilirsiniz. Kendinizi kandırmamaya ve olayları daha objektif olarak görmeye çalışın.

 

10 Kasım'da oluşan dolunay, sizi en çok parasal konularda etkileyecek. Bu birkaç gün boyunca para işlerinizde hassaslıklar, sorunlar oluşabilir. Bu döneme denk gelen para işlerinizde ilişkilerin etkili olacağını unutmayın. Sevdiğiniz insanla senin paran benim param mücadelelerine girmemeye çalışın. Önemli alışverişlerden de kaçınmalısınız.

 

11 Kasım sonrası artık enerjinizi iş hayatınıza kaydırmaya başlayacaksınız. İş ve hizmet alanlarınızda eleştirel ve titiz yaklaşımlarınız, iş yaptığınız insanları zaman zaman zorlayabilir. Yine bu süreçte sağlığınızla ilgili endişeleriniz su üstüne çıkabilir. Hastalık hastası tavırlarınız yüzünden kendi enerjinizi olumsuz bir şekilde etkileyebilirsiniz.

 

16 Kasım'da iş alanlarınızda ortaya koyduğunuz enerjinizin ve çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Hem de parasal konularda… Yaptığınız işlerin somut karşılığını görmek sizi fazlasıyla mutlu edecek.

 

21 Kasım'da sevdiğiniz arkadaşlarınıza yardım etmek için uğraştığınız işler veya yapacağınız maddi yardımlar size zorluklar yaratabilir. Yine ay başında olduğu gibi yanıltıcı etkileriniz yüksek olacak. Borç alışverişlerinden kaçının yoksa hayal kırıklıklarınız kaçınılmaz olabilir.

 

22 Kasım'da artık kendinizi yabancı ortaklı işler, ticaret, hukuk, medya, eğitim alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız.

 

25 Kasım'da oluşan Güneş tutulması sizi 22 Kasım itibarıyla uğraşmaya başlayacağınız konu ve alanlarınızı etkileyecek. Bu alanlarda ani ve beklenmedik değişimler bu tarih sonrası ayağınıza gelebilir. Arkadaşlarınız ve iş alanlarınızda bazı zorlanmalara neden olsa bile, kendinizi değiştireceğiniz bir dönem içinde olacaksınız. Yine bugün gerilemeye başlayacak olan merküre dikkat edelim. Geçmişte önünüze gelmiş, olmamış veya tamamlanmamış işler bu tarih sonrası yeniden hayatınıza girebilir. Yapacağınız tüm işlerde bu tarih sonrası Merkür'ün gerilediğini unutmayın… Kafa dağınıklığı, kendini istediğiniz gibi ifade edememe durumlarına karşı hazırlıklı olun. Notlarınızı iyi alın, özellikle ticaretle uğraşıyorsanız iki kez dikkatli olun.

 

26 Kasım'da sosyal ortamlarda, toplum içerisinde ve iş alanlarınızda patronlarınızla olan ilişkilerinizde sabırsız ve koparıcı etkilere karşı hazırlıklı olmalısınız.

 

Ay sonu itibarıyla yaptığınız işlerin karşılığını maddi olarak göreceksiniz. Şanslı etkiler altında olacaksınız. Paranızın kıymetini bilmeye çalışın.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön