9 - 15 Aralık 2019 haftası nasıl geçecek?

9 - 15 Aralık haftası burç yorumunuz...

9 - 15 Aralık haftası nasıl geçecek?

Ay’ın Balık burcundaki transiti etrafınızda bulunan ve sevdiğiniz insanlara karşı olan merhamet duygunuzu güçlendirecek. Yaptıkları hataları görmeme eğiliminde olacaksınız. Bunu ara sıra yapmanızda sorun olmasa da biraz daha dikkatli olmayı denemelisiniz.

 

Ay’ın Koç burcuna ilerlemesiyle beraber derinlerde yatan arzularınızı daha iyi anlamaya, su üstüne çıkarmaya ve onları karşılamaya çalışıyorsunuz. Arzularınıza kulak vermeniz bu hafta kendinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olduğu ortada. Kendi arzularınızın yanı sıra partnerinizinkilere de kulak vermeniz ilişkinizi daha da renkli bir hale getirebilir.

 

Günlük burç yorumları! (9 Aralık 2019 Pazartesi)
+13
Haftanın ilk günü beklenmeyecek bir şekilde motivesiniz. İlerleyen saatlerde omzunuza binecek sorumluluk sizi hiç korkutmasın. İçgüdülerinize güvenerek bir sonraki adıma geçmeye hazırlanabilirsiniz.   

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön