8 - 14 Nisan 2019 haftası nasıl geçecek?

Bengü Kadakal, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

8 - 14 Nisan haftası nasıl geçecek?

 

Neptün Venüs kavuşumu: Romantik yaklaşımlar artıyor. Aşk, ilham ve yaratıcı konulara vurgu var. Neptün arınma, saflık, duyarlılık ve idealizmi temsil eder. Venüs ile kavuşumda bu özellikler ilişkiler, sanat ve finans alanında etkin olacaktır. Bu dönemde ideallerimizi, ihtiyaçlarımızı ve arzularımızı gözden geçirebiliriz.

 

Jüpiter Retro: Jüpiter bilgeliği, kutsallığı, ruhsallığı, maddi ve manevi zenginliği anlatmaktadır. Büyük bir iyileştirici güç, iyilik ve şans gezegenidir. Kişiye fırsat verip, deneyim kazandırır. Bulunduğu burçta bolluk, bereket, kendiliğinden akan bir şans ve doğal yetenekler vaat etmektedir. Retro olduğunda bu unsurlarda azalma görülür.

 

Toprak elementindeki Satürn Plüton ve Güney Ay Düğümü kavuşumu tetikleniyor;  gerginlikler, ayrışma ve tolerans düşüklüğü yaşanabilir. Bu dönemde güç arayışlarından sıyrılıp, insani vasıfları eşitlemek adına çabalamalıyız. Hafta boyunca kontrol ve güç konularıyla yüzleşip, sağlıklı biçimde yönetmek için tutumlar geliştireceğiz.

 

Ülkemiz haritasında yönetimini ilgilendiren gelişmeler olası; geçmişten gelen değerler, sistemler gözden geçirilecek.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön