29 Nisan - 5 Mayıs 2019 haftası nasıl geçecek?

Bengü Kadakal, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

29 Nisan - 5 Mayıs haftası nasıl geçecek?

 

Mars Jüpiter karşıt görünümde: Dogmatik tutumlarda artış olabilir. Pratik ve uygulanabilir fikirlere duyulan ihtiyaç belirginleşiyor. Risk alıp ilerlemek, yenilenmek için çabalar artıyor.

 

Satürn Retro: Her şeyin yavaşladığını hissedeceğimiz, gecikmelere ve baskılara maruz kalacağımız bir sürece girdik. Bu süreç aynı zamanda bizi gerçeklikle yüzleşmeye zorluyor; kendi gerçeğimizin farkına varıp bu vasıtayla gelen özgürleşme duygusunu yoğun biçimde yaşayacağız. Bu süreçte kaynakları yenilemek ve güç toplamak adına imkânlarımız artıyor. Enerjimizi anlamlı çabalara odaklar, kendimizi korur, onaylanma arzumuzu bırakırsak depresif haller yaşamayız. Karma yöneticisi Satürn geri harekette olduğu bu dönemde ısrarla sürdürdüğümüz yanlışları anlama ve yöntem değişikliği için imkân tanıyor.

 

Plüton Retro: İçsel değişim arzusunu güçlendiriyor. Plüton retro olduğunda hayatımızda gerçekten nelerin olduğunu anlayacağımız bir özeleştiri süreci başlar. Durma, anlama ve özümseme imkânı gelişir. Oğlak burcunun temsil ettiği sınırlarını bilme, odaklanma ve üretme konularında zorlanacak olsak da,  dikkatimizi dönüşmesi gereken alanlara zorunlu olarak yönlendireceğiz. Yaşamda takındığımız rollerin güne uygunluğu ve mevcut benliğimiz açısından geçerliliğini sınıyoruz.

 

Boğada Yeni Ay açılıyor: Sağlam değerler oluşturmak huzurlu ve güvenli ortam yaratma çabası artıyor.  Hem maddesel hem de duygusal güvence ihtiyaçlarımız belirginleşiyor ancak boğanın yöneticisi Venüs koçta istikrarsız bir sürece vurgu var. Uygulanabilir ve kalıcı yöntemlere duyulan arzu artsa da uygulama farklı gerçekleşebilir. İçgüdüsel olarak kendimizi yatıştıracağımız, huzur veren,  konfor sağlayan ve duyulara hitap eden konulara yönelebiliriz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön