06 - 12 Ocak 2020 haftası burç yorumları...

Rümeysa Ergüden, 06 - 12 Ocak 2020 haftası burç yorumunuzu yazdı...

06 - 12 Ocak haftası nasıl geçecek?

Jüpiter’in Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte artık kaybolmuş gibi hissetmeyecek içinde yer almaktan büyük mutluluk duyacağınız gruplara üye olacaksınız. Bu grup muhtemelen hobinizle ilgili olacak. Tanışacağınız yeni insanlarla birlikte ufkunuzu genişletecek, kendinizi daha üretken hissetmeye başlayacaksınız.

 

Mars’ın Balık burcuna yaptığı etkilerle beraber haftanın ortasına doğru çekingen tarafınızı bir kenara bırakıp daha atılgan olmaya başlayacaksınız. Adeta bir özgüven patlaması olacak içinizde. Bulunduğunuz ortamlarda fikirlerinizi belirtecek hatta kendi bildiklerinizi savunmak adına ufak tartışmalara gireceksiniz.

 

Haftanın sonlarına doğru biraz daha içinize dönecek ve kendinizi, aldığınız kararları sorgulayacaksınız. Meditasyona ilginiz yoksa bu yola başvurmanız da olası.

 

Günlük burç yorumları! (6 Ocak 2020 Pazartesi)
+13
İçinizdeki gücü dışarıya yansıtmaya çalışın. İş yerinizde görünürlüğünüzün fazla olmadığını düşünüyorsanız biraz çabalamanız gerekli. Yaptığınız işlerinize yaratıcılığınızı katmalı ve kendinizden bir parça koymalısınız. Bunun sonucunda gözlerin size çevrileceğinden emin olabilirsiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön