2012 Terazi burcu yıllık burç yorumu

2012 Teraziler için nasıl bir yıl olacak?

2012 Terazi burcu yıllık burç yorumu

Dengeli, ölçülü, kibar, karşı tarafın düşüncelerine kendisinden daha fazla önem veren Teraziler, Jüpiter 11 Haziran'a kadar kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelirler alanlarınızda şanslarınız olacak. Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanabilirsiniz. Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa gönül rahatlığıyla haziran ayına kadar alabilirsiniz. Haziran sonrası bu şanslı etkiler, yabancı ortaklı işler, medya, eğitim, hukuk, yayıncılık, seyahat alanlarınıza kayacak. Bol bol seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Medya alanlarında şanslarınız yüksek olacak. Yurt dışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek, bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız.

 

2012’de de içsel gelişiminizi tamamlayarak, kendiniz için sorumluluk alarak ve yaptıklarınızdan daha fazlasını üstlenerek kişisel yolculuğunuza devam edeceksiniz. 5 Ekim'de Satürn Akrep burcuna geçecek ve sizi sahip olduğunuz değerler ve para  alanında test etmeye başlayacak. Bu konularda sorumluluklarınız artabilir. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı öğrenecek, maddi konularda fedakarlıkta bulunmayı keşfedeceksiniz. Bu konuda dikkatli ve ihtiyatlı davranmak size yeni şeyler öğretecek.

 

Uranüs, sizin evlilik ve özel alanlarınızı etkilemeye devam ediyor.  Eylül doğumlu Teraziler bu yıl, bu etkiden nasiplerini alacaklar. Evliyseniz veya uzun süreli ilişkiniz varsa ani değişimlere açık olmalı ve yeniliklere sırtınızı dönmemelisiniz.

 

Ocak ayında  iş alanlarınızda güzel ve etkili ilişkiler kurarak ilerleyebilirsiniz. İş hayatınızda  çok fazla istekli olmasanız bile, bu alanda diğer insanlara ve beraber çalıştığınız kişilere yardım etmek gibi etkileriniz yüksek olacak. 24 Ocak'ta gerileyen mars, en fazla evli olan terazileri ve uzun soluklu ilişkisi olanları etkileyebilir. Kadersel etkiler altında olacaksınız, 14 Nisan'a kadar ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekecek.

 

8 Şubat ve sonrası bekar olanlar artık basit bir flörtten daha ciddi bir ilişkiye geçişi tadabilirler. Evli olanlarsa evliliklerinde 10 Şubat  civarı beklenmedik sürprizlere ve heyecanlara açık olmalılar.
14 Şubat ve sonrası iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir.

 

Mart başında sinirli davranışlarınız fazla olabilir. 6 Mart tarihinde iş alanlarınızda istediğiniz parasal destekleri rahatlıkla sağlayabilirsiniz. 12 Mart'ta evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda gerilemeye başlayacak olan Merkür, 23 Mart'a kadar bu alanlarda yanlış anlaşılmalarla ilişkinizi zorlayabilir.

 

Nisan başı seyahat, eğitim, ticaret ve yabancı ortaklı işlerinizde konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. 19 Nisan ve sonrası tutkularınız ve cinsellik konuları devreye girmeye başlıyor.

 

Mayıs ayında parasal durumunuz iyiye doğru giderken 15 Mayıs'ta gerileyen Venüs kırk gün boyunca yabancı ortaklı işler, medya, ticaret, eğitim, seyahat ve hukuk alanındaki işlerinizi olumsuz etkileyebilir. 21 Mayıs'taki tutulma yine bu işlerinizi ve alanlarınızı etkiliyor. Bu tarih sonrası beklenmedik oluşumlar işlerinizi başka ve hızlı ilerleyen bir boyuta sokabilir.

 

Mayıs ve haziran ayları kendinizi bir çok konuda şanslı hissedeceksiniz. Yayıncılık, medya, gazetecilik alanında çalışanlar ve işe sahip olanlar için başlarını kaşıyacak vakitleri olmayabilir. 21 Haziran'dan sonra artık tamamen kendinizi kariyer hayatınıza odaklayabilirsiniz. Kendinizi iş alanlarınızda göstereceğiniz bir dönem olacak.

 

3 Temmuz'da  artık hayatınızla ilgili konularda üzerinizde son  altı aydır hissettiğiniz baskılar azalmaya başlayacak. 19 Temmuz'da sinirli ve koparıcı etkiler altında olabilirsiniz. Özel hayatınızda yaz aylarında dikkatli adımlar atmanız gerekebilir.

 

2 Ağustos'taki dolunay, ev ve aile hayatınızda alınması gereken kararları gündeme getirebilir.
23 Ağustos sonrası artık parasal konularda enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Para kazanma mücadeleleriniz ve uğraşılarınız artacak.

 

Sosyal konular ve biraz da kendinizi düşünmeye daha yatkın olacağınız bir ay olan eylül ayında, arkanızdan konuşmalar artabilir. Önemli sırlarınızı bu ay başı kimselere anlatmayın. Yine de bu insanların varlığı ve hakkınızda çıkaracakları dedikodular 5 Eylül civarı işinize yarayacak. 18 Eylül itibarıyla para evinizin yöneticisi Plüton düzelmeye başlıyor. Artık parasal konularda rahatlamaya ve etkinleşmeye başlıyorsunuz. Ay sonu kendi hayatınıza ve şartlarınıza konsantre olmanın vakti gelmiş bulunuyor.  Artık planlarınız görünür hale gelmeye başlıyor.

 

5 Ekim'de Satürn artık sizin burcunuzdan çıkarak akrep burcuna geçecek. Sizin parasal alanlarınızda dolaşmaya başlayacak. Hayatınızı yeniden yapılandırıp, kuran siz Teraziler bu tarih sonrası iki buçuk yıl boyunca maddi olasılıklarınızı ve imkanlarınızı gözden geçirmeye başlıyor olacaksınız. Ekim ayı sosyalliğinizde geri çekilmeler görülebilir. Kendinizi yalnız ve biraz da geri planda tutabilirsiniz. Hiç merak etmeyin, 15 Ekim sonrası gözler yine sizin üzerinize çevrilecek.

 

Kasım ayı parasal konular devrede olmaya başlıyor. Birkaç aydır çalışmalarınızın karşılığını alacağınız bu dönem, maddi konularda önemli kararlar ve başlangıçlarınız 14 Kasım Güneş Tutulması civarında gerçekleşebilir. Bu dönem sonrası para kazanımlarınızda artış söz konusu olacak.

 

Aralık ayı iletişim, satış, pazarlama, reklam alanlarınızın ön planda olacağı bir ay. 28 Aralık'taki dolunay kariyer hayatınızda önemli sorumlulukları hayatınıza taşıyabilir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön