Şubat ayı Kova burcu yorumu

Şubat ayına kişisel istekleriniz, beklentileriniz ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili Kovalar...

Şubat ayı Kova burcu yorumu

3 Şubat'ta Neptün'ün para evinize geçmesiyle beraber önünüzdeki yıllar boyunca maddi konulara bakış açınızda ve sahiplenme arzunuzda birtakım değişiklikler yaşamaya başlayabilirsiniz. Maddi değerlerde birtakım karışıklıklar ve çözülmeler görülebilir. Özellikle parasal konularda kafa karışıklığı ve yaşayacağınız çözülmeler yüzünden yanılgılar yaşama ihtimaliniz fazla olabilir. Eğer sadece kendinizi sahip olduğunuz değerler açısından değerlendiren bir insansanız ve maddeye değer veriyorsanız, bu süreç sizin için zorlu geçebilir. Neptün burada size iyi bir öğretmenlik yapacaktır. Bu dönemde riskli yatırımlardan ve kumar oyunlarından uzak durmalısınız. Eğer hayata rahat ve eğlenceli tarafından bakmayı becerirseniz, sorun olmaz ama ciddiye alır ve kazanma hırsınızla hareket ederseniz, umulmadık sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

 

7 Şubat para kazanımlarınız ve maddi konular için mantıkla davranacağınız ve bu alanlarda gelişmeler yaşayacağınız bir gün olabilir. Sorunlarınıza çözüm bulmak kolay olacak.

 

8 Şubat itibarıyla, 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz .Venüs Koç burcunda lider ve huzursuz tavırları ön plana çıkartacağından, sevdiklerinize karşı baskın ve anlayışsız tavırlar sergileyebilirsiniz. Girişken ve lider tavırlarınız bilgisayar, yayıncılık, reklam, satış, pazarlama alanlarınızda size yeni kapılar açabilir.

 

10 Şubat ani ve beklenmedik iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. Seyahate ve eğitime dayalı işleriniz ve yabancı ortaklı alanlarınız 16-18 Şubat tarihlerinde olumlu etkileniyor olacak.

 

19 Şubat itibarıyla artık tamamen para konularına odaklanabilirsiniz. Her tür girişiminizin sonuçlarına maddiyata dökeceğiniz bir ay olacak. Parasal konular hız kazanmaya başlayacak. Bu alandaki önemli başlangıçlarınızı 22 Şubat ve sonrası yapmaya çalışmak, beklentilerinin karşılığını uzun süreli almanıza neden olabilir.

 

25 Şubat yine olumlu bir gün, yine parasal konularda oldukça keyifli birkaç gün sizi bekliyor olacak.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön