Şubat ayı Aslan burcu yorumu

Şubat ayında ağırlıklı olarak ortaklaşa para alanlarınız aktif görünüyor sevgili Aslanlar...

Şubat ayı Aslan burcu yorumu

Şubat ayında ağırlıklı olarak ortaklaşa para alanlarınız aktif görünüyor sevgili Aslanlar...Nafaka, vergi, sigorta, prim, miras ve banka işlemleriniz bu ay içerisinde daha fazla ön planda olabilir. Şubat başı parasal alışverişlerinizde fazla harcamaya meyilli olabilirsiniz.

 

3 Şubat itibarıyla Neptün sizin ortaklaşa para alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. Fiziğe, ruhsal konulara ve ökült bilimlere ilginiz artabilir. Kendiniz ve psikolojiniz ve iç dünyanızla ilgili yeni birçok şey keşfedebilirsiniz. Eşinizin veya ortağınızın parasal durumuyla ilgili konularda çözülmeler ve dağılmalar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bu dönem borç para almak veya vermek doğru olmayacaktır.

 

7 Şubat'taki dolunay sebebiyle, özel yaşantınızda hassas oluşumlar meydana gelebilir, yakın çevrenizin işleri ve sağlığıyla uğraşmak bu dolunay sevdiğiniz insanla ilişkilerinizde gerilimlere yol açabilir. Hayatınızla ilgili konularda biraz zorlanarak kararlar alabilir ve kendi alanlarınızda fedakarlıklarda bulunabilirsiniz.

 

8 Şubat'ta Venüs Koç burcuna geçecek ve sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikler yaşamanıza ve güzel ilişkiler içine girmenize neden olacak. Venüs sosyal ve bireysel bir burç olan Koç burcuna geçtiği için, bu alanlarda rahat, farklı ve özgür tavırlarınız yaptığınız işte kendinizi göstermenize neden olacak. Az tanıdığınız veya tanımadığınız insanlara karşı sevginiz ve anlayışınız artabilir ama kıskanç ve huzursuz yapınızla bazı ilişkilerinizi de zorlayabilirsiniz.

 

14 Şubat itibariyle 2 hafta boyunca ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak.Yine bu birkaç hafta arkadaşlarınızla borç alışverişlerinize ve para meselelerinize dikkat etmelisiniz zira yardımsever tavırlarınız kolay sömürülebilir. Yine almak istediğiniz bir borç veya kredi varsa, şartları iyice gözden geçirdikten ve koşullara karşı gerçekçi yaklaştığınızdan emin olduktan sonra harekete geçin. Bu etkiler eşinizin veya beraber olduğunuz insanın hayatında da oluşabilir.

 

15 Şubat ve civarı çıkacağınız bir iş seyahatinde zorlanmalar veya ertelenmeler söz konusu olabilir. Ama diğer işleriniz için 16-18 Şubat'ın olumlu enerjisinden yararlanmalısınız.

 

Şubat sonu, başkalarından alacağınız destekle kariyer hayatınızda olumlu ve kalıcı işler başarabilirsiniz. Keyfiniz yerinde olacak.

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön