Parmak uzunluğuna göre kişilik analizi

Bunu denemek çok kolay. Sadece yüzük ve işaret parmağınızı karşılaştırın ve etrafınızdaki insanların kişiliğini analiz edin.

Parmak uzunluğuna göre kişilik analizi

A- İşaret parmağınız, yüzük parmağınızdan kısaysa; 

Bu tür insanlar çoğunlukla çekici, etkileyici ve konuşkan bir yapıya sahiptirler. Kararlı, cesaretli ve beklenmedik sorunlarla başa çıkma konusunda diğer insanlara göre daha iyisiniz. İnsanlara karşı çok cana yakınsınız ve etrafınızdakiler bu içtenliğinizi hissedebiliyorlar. Kişiliğiniz gereği mühendislik ve bilim insanı olmaya daha çok yatkınsınız. Aynı zamanda bulmaca çözme konusunda sizden iyisi yok!

 

TIRNAK ŞEKLİN SENİN HAKKINDA NE SÖYLÜYOR? Tırnak şeklini söyle sana kim ol... YEDİĞİNİZ YEMEKLER KİŞİLİĞİNİZİ GÖSTERİYOR! Kişiliğiniz ve yeme alışkanlıkla...

 

B- İşaret parmağınız, yüzük parmağınızdan uzunsa; 

İşaret parmağı, yüzük parmağından büyük insanlar genellikle kendilerine güvenen insanlardır. Arkadaş ortamlarında eğlenmeyi bilen ve gereksiz konular için zamanlarını boşa harmacaktan kaçınan bir yapıya sahipsiniz. Yeni bir iş girişimi konusunda ya da kişisel ilişkilerinizde, genellikle ilk adımı atmamayı tercih edersiniz. İncelikli düşünen bir yapıya sahip olup, pek çok konuda oldukça dikkatlisiniz.

 

C- İşaret parmağınız ve yüzük parmağınız eşit ise; 

Eğer işaret ve yüzük parmağınız resimdeki gibi eşit ise; oldukça sakin, iyi huylu ve fikir ayrılıklarından hoşlanmayan bir yapıya sahipsiniz. Organize olma ve herkesle iyi anlaşma konusunda oldukça iyisiniz. Ailenize ve arkadaşlarınıza çok sadıksınız ve kendinizi onlara adarsınız. Kolay sinirlenen bir yapıya sahipsiniz. Küçük bir anlaşmazlık, büyük bir kavgaya dönüşebilir. Size karşı çıkılmasından daha çok sizin tarafınızda olunmasından hoşlanırsınız.

 

Yüzüğün ilişkin hakkında ne söylüyor?
+13
Taşların kesimi ve şekilleri: Klasik kesim  Müstakbel gelinler ve damatlar geleneklerine uyması beklenen, muhtemelen biraz muhafazakâr, birbirlerine güvenen ve çok sadıklardır.  

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
4
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  28 Eylül 2017 Perşembe 13:11

  benim parmaklar (a) ama açıklaması uymuyor.alakası yok.

  Cevapla
 •  
  07 Ekim 2016 Cuma 18:02

  benim sol elimde yüzük parmağım uzun, sağ elimde işaret parmağım. bütün meziyetleri üstümde toplamışım maşallah!

  Cevapla
 •  
  07 Ekim 2016 Cuma 14:15

  valla a ve gayet uyuyo .. hayret doğrusu

  Cevapla
 •  
  02 Ekim 2016 Pazar 20:30

  güzel benimki c

  Cevapla

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 9041

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2223

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 5506

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 2412

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 3585

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön